Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete szüneteltünk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szüneteltünk a barátommal, amikor is most kiderült egy durva megcsalós dolog róla. Beszélgettem az anyujával, és elmeséltem neki hogy ezt hallottam. Mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Felhívott hogy én ne idegesítsem az anyját ilyen hülyeségekkel.Aztán írt egy üzenetet,hogy ma akart velem kibékülni,és adni mégegy esélyt a dolgoknak,de azzal hogy felbukkant ez a téma,és én elhittem,vége mindennek..Egyébként igaz a dolog,meg más is kiderült még,de azt is tagadja.Mindenkinek azt mondta előző este hogy neki végleg elege van belőlem,vége.Tényleg ki akart volna békülni tegnap,vagy belém akart rúgni mégegyet?
2012. febr. 27. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Hagyd ezt a gyökeret a pcsába.
2012. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagy a fenébe szerintem is.
2012. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1: ha megcsalt, és neki állt feljebb, akkor nem k*rva mindegy?

2: azért máskor hagyd ki a szülőket, az nagyon gerinctelen húzás!

2012. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem állítottak be rossznak,hogy miattam rólunk beszél a fél város,én meg elmeséltem neki hogy nem miattam beszélnek,hanem erről a dologról...
2012. febr. 27. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:
szülőket belevenni hülyeség, mert vagy megsértődik hogy miért bántod a fiacskáját vagy a fiú úgy érzi jogosan visszavághat neked hisz milyen sunyi voltál:S
2012. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
engem szidtak,és én meg elmondtam hogy nem az én hülyeségemről beszél a fél város..
2012. febr. 27. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak magad védted, akkor persze belefér.
2012. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindketten gyökerek vagytok :D:D:D
2012. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!