Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék még, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még, hogy túl legyek rajta?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve, hogy elhagyott a párom. Családot terveztünk, nem jött össze.


Azóta mindent megpróbáltam, hogy felejtsek. Főiskolára járok levezőn, dolgozom, elkezdtem sportolni és belevágtam a testépítésbe. Minden időt igyekszem a barátaimmal tölteni, vagy olvasni, hogy ne tudjak gondolkodni.


Akármi történik, nem tudok ismerkedni. Ha társaságban vagyok, rámtör, hogy egyedül maradtam, mindenkinek halad az élete, de én egy helyben toporgok. Folyamatosan úgy érzem, hogy vagy nem kellek senkinek, vagy nem leszek jó társ egy következő kapcsolatban. Pedig nagyon igyekszem, hogy ne tudjak ezekre a dolgokra gondolni, hanem mindig legyen előttem kihívás, történjen valami.


Egyszerűen képtelen vagyok eltűrni valakit magam mellett. Úgy érzem, ha valai megbocsátja a hiábimat, annak kompromisszum vagyok csak, és majd elhagy...


(25L)


2016. máj. 6. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
25 évesen tanuljátok már meg, hogy NŐK vagytok és nem lányok
2016. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hasonló a problémám. Szintén több mint 1 éve, hogy vége lett és szintén engem hagytak el. Azóta is vannak visszatérő érzéseim. Bár már nem találkozunk, de megvisel ez a dolog. Én is igyekszem, hogy ne gondoljak erre, tanulok, programokat szervezek, próbálok haladni. De időnként mégis rámtörnek ezek az érzések. Az ismerkedéssel is nehézségeim vannak.


25F

2016. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ákosnak van vmi ilyesmi szövege: minél jobban szeretnél felejteni, annál jobban emlékezel. :) Csak szebben írta ezt meg sztem. :) És tényleg van benne vmi, nekem is sokáig rossz volt, de ez van. Beszélgess emberekkel, főleg hülyékkel, akikkel jól érzed magad, és elfelejted szépen lassan. :) Ha tudok, akkor szívesen segítek, de sztem többet nem tudok tenni ez ügyben. 26f
2016. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!