Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hol keressek olyat párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hol keressek olyat párt aki már családot szeretne alapítani?

Figyelt kérdés
37f vagyok több kapcsolaton túl, gyermektelen, többen jóképűnek tartanak. Van 1 saját kis lakásom 1 egyszerű értékesítő munkám amivel kb nettó havi 150000ft fizum van.Szertnék már családotalapítani. A leírás alapján kb milyen nőknek(pl korban) lennék aktuális? Véleményeket kérnék rólam.(pl hogy kevés e ez a pénz amit keresek...)
2016. máj. 7. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,bár jobb kondíciókkal,de a helyzetem semmivel sem könnyebb.
2016. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre mit mondani. Attól, hogy valakinek elég ez a pénz vagy idősebb vagy komolyabb vagy akármilyen nő, még egyáltalán nem biztos, hogy veled szeretne családot alapítani. A család alapítás nem úgy működik, hogy egy listán pipálgatod mi kell hozzá. A legtöbb ember nem eldönti, hogy most már családot alapítok és keres hozzá egy partnert, hanem először talál egy partnert és ha minden jól megy családot alapítanak.


A kérdésed alatt lévő szöveghez pedig annyit fűznék hozzá, hogy ez alapján a 25-től kb 50 éves nők között keresgélj. Mást nagyon nem lehet hozzáfűzni. Van, akinek nőnek elég ennyi pénz, valaki azt mondaná ez kevés. Ember függő és nincsen olyan hely, ahol csak a egyik vagy csak a másikba tartozó nők járnak.

2016. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nálam nem így megy.

Adott kapcsolatban dől el, mi lesz belőle.

Ismerkedünk, randizgatunk, és menet közben kialakul. Ha nagyon szuper a kapcsolat a pasival, akkor hosszú távban is gondolkodok.

Ha nem jó együtt, akkor úgy is szétmegyünk.


Sose indulok úgy neki, hogy na most férjét fogok magamnak, és családot alapítunk. Az majd jön magától a megfelelő társ mellett.

2016. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a körülményeid abszolút rendben vannak,átlag felettinek számítasz a fizu és a lakás miatt,de ehhez kell az is, hogy meglegyen külsőre és belsőre is a vonzalom!


korban szerintem 25-37ig van nagy esélyed :)


sok szerencsét!

2016. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!