Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év fölött, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év fölött, egyedülálló nőként van esély még párt találni, családot alapítani?

Figyelt kérdés

Nem így terveztem, de sajnos így alakult az életem. Néha nagyon elkeserít, mert úgy érzem, már nincs semmi esélyem.


Főleg férfiak válaszaira vagyok kíváncsi, hogy általában a 35 feletti nőket mennyire tartják "partiképesnek"?



2012. máj. 6. 22:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, én egy 22 éves lány vagyok.

Azért írok mégis, mert anyám végig járta ezt a kálváriát.

Én azt vettem észre, hogy személyfüggő. Ha valaki olyan sugárzó személyiség akkor könnyebben talál.

A másik, hogy a férfi felhozatal is erősen megoszlik. Sok agglegény van aki kalandot keres, sok a nős kalandor, és van aki az exe és a gyerektartás miatt van csődben.

De férfiból is ritkán akad partiképes, de nekik többnyire magasak is az igényeik.


Én azért sok sikert kívánok!

(anyámnak elment a kedve a férfiaktól és úgy néz ki egyedül éli le az életét)... :(

2012. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Egyik barátnőm 41 évesen ismerte meg a párját, és 43 évesen szülte az első gyerekét. Az élet kiszámíthatatlan, nem vagy lekésve semmiről!
2012. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

esély mindig van, csak bizonyos kor után egyre csökken.


ha jó természeted van, nyílt, laza vagy, és persze minden szimpatikus férfinek megadod a lehetőséget az ismerkedésre, akkor talán sikerül.

ne reméld, h a bred pitt fog kopogtatni, lehet, h külsőleg lejjebb kell adnod, viszont megeshet, h belsőleg egy csodás ember kárpótol ezért.

ha gyereket akarsz, akkor húzz bele. netes ismerkedés, bulik, kirándulóklubok, tanfolyamok.

persze ne érezze rajtad senki, h görcsösen keresel.

a siker érdekében sikerességet kell sugározni.

2012. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
én 34 évesen, majdnem három év egyedüllét után találtam párt. tervezzük az esküvőt és a gyerekvállalást is.
2012. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
anya 34 évesen találta meg a párját,házasság,most 37,öcsém 1 éves :)
2012. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

Természetesen van lehetőséged, minden korban lehet párt találni, hiszen sokan vannak egyedül. Ki ezért, ki azért.

Van, aki még nem nősült, mert nem jött össze neki, vagy mert fiatalabb éveiben "élt", vagy már elvált, özvegy.

Sok sikert. Csak vidáman és pozitívan állj neki.

2012. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem anyukám apummal 35 évesen jött össze, és 1 éven belül megszülettem, együtt is vannak 23 éve. Igaz apunak már akkor volt 2 gyereke, és elvált ember volt.


Az egyik rokonom meg 34 volt mikor összejött egy pasival, és most volt az esküvőjük, 38 éves jelenleg. De a pasinak már 3 gyereke van.


Tehát esetleg annyi gondod lehet, hogy nagy valószínűséggel már kis esélyed van arra, hogy olyan pasit találj akinek nincs gyereke...

2012. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
2. több gyereke is van a barátnődnek?
2012. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

4. vagyok


az én párom még sosem volt házas és nincs gyereke. nyilván ez lesz a jellemzőbb ebben a korosztályban, de azért nem feltétlenül csak elvált és/vagy gyerekes pasik jöhetnek szóba.

2012. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Itt vagyok én, mint pozitív példa :) Közelebb vagyok már a 36-hoz, és megtaláltam a párom, vonzó külsejű és még nem volt nős (én se voltam férjnél, mindketten gyermektelenek vagyunk).


Egy barátnőm 43 évesen talált párra, 3 év múlva esküvő követte találkozásukat :)

2012. máj. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!