Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Három srác közül kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Három srác közül kéne választanotok. Mindenben egyformán normálisak, csak 1-1 dologban térnek el. Melyik választanátok?

Figyelt kérdés

1. Ő csak kétkezi munkát végez, amivel még átlagosan sem keres, viszont magas és intelligens.

2. Ő csak 170 magas, de jól keres és ugyancsak intelligens, elég eszes.

3. Ő nem túl intelligens, de jámbor és a megélhetéssel sem lesz soha gondja, mert a családjának jól menő vállalkozása van. Sportos, edzett, férfias testalkata van.



2016. máj. 8. 00:02
1 2 3
 1/30 Noblesse Oblige ***** válasza:
Eddig mindhárom játszana még valami plusz infó?
2016. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Az intelligencia fonots, 163 cm vagyok, nekem a második nem alacsony, viszont lassan családot szeretnék, a munkám miatt várandósan nem dolgozhatok, szülni pedig a férfi nem tud helyettem, úgyhogy a befutó a kettes.
2016. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Te biztos nem hiszed ezt el a kérdésed alapján de azt választanám amelyikbe szerelmes vagyok. Szomorú, hogy ez benned fel sem merült. Ennyire lenézed a nőket, hogy nekik csak a kinézet meg a pénz kell? Tudod a nők is képesek saját maguknak megszerezni a pénzüket.

Ezek közül a 3. az teljesen kizárt, sosem jönnék össze buta pasival akármennyi pénze van és akármilyen jól néz ki. A többi mind jó, ha szeretem is őket.

2016. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
2-es, sőt még akár az 1-es is, viszont a 3-as esélytelen! 23L
2016. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Első kettő közül azzal, akibe szerelmes vagyok, a harmadikkal semmiképp. Buta férfiakkal nem tudok mit kezdeni.
2016. máj. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ne haragudj meg ezért 3-as, de én tényleg úgy látom, hogy a nők számára a legfontosabb a kinézet, majd az anyagi javak. Ezek a saját tapasztalataim, de nincs is ezzel bajom, elfogadtam.


Az, hogy kibe vagy szerelmes, nos aligha viszi félre a kérdést. Egy alacsony pasiba ritkábbal lesznek szerelmesek, ahogy egy szegénybe vagy butába is. Feltehetem, pusztán a te kedvedért úgy a kérdést, hogy "Kibe leszel szerelmes, ha a fenti 3 közül kéne választani...", de ebbe jobban bele lehetne kötni véleményem szerint.


Noblesse Oblige

Mire lennél még kíváncsi konkrétan?

2016. máj. 8. 00:23
 7/30 anonim ***** válasza:
A 2. jelöltet választanám pusztán ennyi alapján.
2016. máj. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én már szerelmes 168 centis pasiba, még hozzá is mentem feleségül :)
2016. máj. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Noblesse Oblige ***** válasza:

1.nél tudni kéne, hogy mi az oka annak, hogy keveset keres? Rossz lehetőségek, vagy neki ez tökéletes?

2. Én magasabb vagyok nála, de ha ez őt nem zavarja és hosszú távon sem, akkor eddig ő legjobb jelölt.

3. Ha a leírás nem az ostobát súrolja, szóval azért talpraesett, és EQ szintjén helyén van a dolog, akkor ő sem rossz parti. És persze itt megint az a kérdés, hogy pl zavarja-e ha baártnője esetleg intelligenciában jobb.


Mindhárom jelölttel az a baj, hogy vannak tényezők, amik felett ha én szemet is hunyok, a férfi nem biztos. Sokszor van olyan kapcsolat, ahol elvileg nem számít, de évek múlva mégis ott tartanak, hogy számít.

Az első gond lehet ha én többet keresek. A 2-nél a magasság és 3-nál az intelligencia.


Ezek mindig necces dolgok, mert egy férfi önbecsülését nagyon alátudja ásna, ha nő valamiben jobb, mint ő.

2016. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Nekem a #2-es. A buta teljes mértékben kizárva.

Én mérnök vagyok, szóval azért a párom is keressen valahogy, és lehetőleg az agyával.

2016. máj. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!