Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valasztanotok kene az altalatok leghelyesebb srac kozott vagy a pasitok kozott, kit valasztanatok?

Figyelt kérdés
Csakugy kivancsisagbol:)

2014. aug. 27. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasim az általam leghelyesebb srác.
2014. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasim a leghelyesebb srác és én őt választom. :P
2014. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pasim, ez teljesen biztos. :) Ő a leghelyesebb, legkedvesebb és legviccesebb srác számomra.
2014. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerelmes vagyok beléjük? mert ha igen, akkor a másodikat választanám, mert ha az elsőt igazán szeretném, akkor nem szerettem volna bele a másikba.
2014. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a barátomat (hozzáteszem ő is nagyon helyes, főleg mert szeretem :)) és nem csak a levegőbe beszélek, ugyanis nemrég bepróbálkozott nálam egy olyan pasi, akire 14 éves korom óta csorgatom a nyálam (nem pont rá de pont erre a kinézetre és még udvarias is volt, nem szimpla barom) mégis visszautasítottam, mert szeretem a barátomat.

20/L

2014. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán azt hiszem értem a kérdést.

Mindig a barna szemű macis pasik jöttek be. A párom meg kék szemű, nehezen hízó fajta.


A páromat választottam, mert a belső megmarad, a külső meg elkopik az idő múlásával. És sajnos monogámok vagyunk. :-)

2014. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én barátom nagyon helyes srác, mert nagyon aranyos tud lenni a mosolya legfőképp, meg a stílusa meg minden. De engem nem csak ez fogott meg benne hanem, az hogy hihetetlen, kedves, határozott, talpraesett ember, tud hülyéskedni, nagyon humoros is, meg sokszor mond komolytalan dolgokat de ugyanakkor komoly is tud lenni.

Tudja jól mit lehet és mit nem az életben, korához képest nagyon tapasztalt, nagyon sok mindent el lesett. Amikor még csak ismerkedtünk azt hittem róla hogy egy buta, reménytelen ember, de nem nem az, csak nem hagyja magát átverni, direkt csinálja hogy ne zaklassák őt mindennel, tudja ő hogy mi az ami belefér ebbe és mi az ami nem. Egy munkahelyünk van, a barátom ugye nem arról híres hogy rögtön kezdi a munkát meg pontosan betartja a szünetet, de ugyanakkor mindig időbe beérkezik, és a napi feladatát mindig időre teljesíti úgy ahogy elő van írva. A munkabeosztása nagyon megvan határozva, de ugyanakkor hihetetlen rugalmasan kezeli, amiről mindenki tud, minden főnök tudja hogy nem tartja be, de azt is tudják hogy mindig kész van a munkával.

Mellesleg tud nagyin ijesztő is lenni, sokan tartanak tőle, sokszor hiszik azt az emberek hogy simán betudják csapni, a barátom mindet meghallgat, mintha hagyná hogy átverjék, de mindig olyan döntést hoz a végére, amiből ő mászik ki jól belőle.


A barátom nagyon jó ember, azt tudom hogy vannak nála helyesebb srácok, de azokba a srácokba nem tudnék beleszeretni, mert bennük biztos nincs meg az az egyéniség, ami nekem mindig is fontos volt, és bár idősebb vagyok 5 évvel a barátomnál egy olyan pasim nem volt az életembe akikbe megvolt az ami most a barátomban megvan. Korához képest érett gondolkodású, 22 éves létére úgy gondolkodik mint egy 30 éves férfi, csak nála idősebb barátai vannak jóformán, velük is jön ki igazán, a korosztályából is vannak ismerősei, haverjai, de velük csak el van, de nem jönnek ki olyan jól, valahogy ő nem olyan.


Sokan irigylik a barátomat, mert mindenki jó fej, rendes embernek látja, nekem mindig is szimpatikus volt első perctől kezdve mióta megláttam, bár sokáig nem beszéltünk, de az alkalom adódott és elkezdtünk ismerkedni egymással, és én akkor már tudtam hogy a srác nem épp az esetem, de az lehet, mert magam sem hittem el, de amint megláttam benne hogy ő kicsoda már akkor tudtam hogy ő lesz az akit kerestem.

2014. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kellene választanom, mert ő a leghelyesebb :)
2014. aug. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!