Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem közelednek, érdeklődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem közelednek, érdeklődnek irántam a nők? 27/F

Figyelt kérdés

Volt már hosszabb párkapcsolatom de,azok "csődbe" mentek. Külsőre nem vagyok egy nők bálványa de,azért visszataszító sem.Sok jó belső tulajdonságom is van.

Ennek ellenére nem vagyok túl népszerű a nők körében.Próbálkozok közeledni feléjük,elösször csak barátilag persze,nem vagyok az a nyomulós fajta de,valahogy mindenki távolság tartó illetve nem akarnak megismerni.Most van 1 nő aki a barátom de,vele tényleg csak barátság van.Ami persze jó is de,szeretném ha,más nő is érdeklődne irántam,vagy 1 picit is fontos lennék valakinek. Itt vagyok közel 28 évesen és jó lenne már olyan nőt találni akivel passzolnak a dolgok és működik a kapcsolat.De,már az is nagy öröm lenne ha,barátkoznának velem.


2016. máj. 8. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék veled. Írj privit! :)
2016. máj. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hja, nekem is jó lenne ha valaki már végre szeretne igazán.

vagy taln én akarnám mindig siettetni a dolgokat és ezzel cseszem el, nem tudom

pedig van önálló életem, szóval nem a másiktól várnám a megváltást.

és mégis, a legutolsó pasi ( én lány vagyok), benyögte, hogy nagyon jól érzi magát velem, én vagyok álmai nője, mindenben megfelelek neki, de még nem érzi amit kell. Nem tudja fogja e, de addig legyünk együtt, aztán ha később se érui, akkor úgyis szakít. Hát, ez remek. Én meg napról napra kisebbleszek emiatt.

szóval nekem már nagoyn tele az a bizonyos hócipő.

2016. máj. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A frizurádon kicsit lehetne változtatni,-modernebb,fiatalosabb fazonra gondolok,- de az összképbe semmi gond.
2016. máj. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ebbol is latszik, hogy nem minden a kulso. Valoszinuleg unalmas vagy ferfiatlan vagy. :( kellene neked valaki, aki nem ismer elore, de elmegy veled valami randifelere, es utana batran megmondja, mi a gond veled. Nem hiszem, hogy sokat tudnank itt segiteni rajtad.


23L

2016. máj. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4es: Ezt a frizurát úgy mondtad mintha,már öregedő vén csóka lennék :D

5ös: Amit feltétlezel rólam az nem igazán rám vall.Mindig is sokkal érettebben gondolkodtam a koromnál.

Unalmas lennék? Tény hogy,nem vagyok egy pörgös fajta,inkább nyugodt természetű vagyok.De,sok hobbim van és szeretek is programot szervezni bármi,legyen is az.Szóval mellettem senki nem unatkozna.De,kinek mit jelent az unalmas. :)

2016. máj. 8. 02:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Egész szép szemed van.


22/N

2016. máj. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5 vagyok. Hat, az egy dolog, hogy mit gondolsz magadrol, es megint masik dolog, hogy ezt a kornyezeted fele hogyan kommunikalod, es egy harmadik dolog, hogy masok ezt hogyan ertelmezik. :) szerinted akit egy randi soran ferfiatlannak talaltam, az ezzel egyetertett? Vagy akinek volt egyetlen hobbija, ami mondjuk erdekesnek volt mondhato, de masrol sem beszelt, az csak sajat maga szerint nem volt unalmas.


Ezek csak peldak. A tanacsom vagy a meglatasom csupan annyi, hogy egy kulso szemlelo jobban atlatna a problemad. Maskeppen ertekeli a szemelyiseged, mint ahogyab te magadat, hiszen nyilvanvaloan elfogult vagy. :D nemreg olvastam Mijamoto Muszasi konyvet, amelyben leirta, hogy csak akkor ismered meg onmagad, ha masokat is megismersz. Vagyis masokhoz kell viszonyitanod onmagad, es a reakcioik alapjan felmerni, hogy az ő szemukben te milyen vagy.


23L

2016. máj. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" csak akkor ismered meg onmagad, ha masokat is megismersz"

hogy ez milyen találó!

2016. máj. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#5: Értem mit mondasz,és egyet is értek veled.De,hogyan ismerjem meg magam ha,szóba se állnak velem? :D Egyébként az évek során,mások által megismertem magam,és sok rossz tulajdonsággal szembesültem amiken változtattam is.Alapvetően nem a természetemmel van baj mert,nyugodt,kedves,odafigyelő,odaadó vagyok.Szeretek tenni másokért.De,ezeket valahogy nem értékeli senki. :/
2016. máj. 8. 04:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok a kommmenteken kiigazodni :d

Hol a link ahonnan látjátok a szép szemeket?? Meg mintha töröltek volna pár hozzászólást :/

2016. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!