Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a nők nem nagyon érdeklődnek irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is érdekelt, hogy vajon mi lehet az oka annak, hogy a legtöbb nő nem nagyon érdeklődik irántam. Érzelmes, intelligens, humoros, határozott, érett és jóképű (sokak szerint is) srác vagyok, és hiszem, hogy sok nő boldog lenne mellettem (próbálom is megmutatni nekik ismerkedésnél), de mégis azt veszem észre, hogy a legtöbbje inkább a kevésbé jóképű, tahó, érzéketlen férfiak iránt érdeklődnek (igen, tudom hogy dominánsnak tűnnek a viselkedésük miatt, de nálam nincsenek ilyen gondok, mármint a férfiasság megvan). Sokszor azt érzem, mintha félnének. Az is felmerült bennem, hogy talán azért nincs akkora érdeklődés, mert zömök testalkatú vagyok (nem mackós, inkább átlagos csak vastagabb izomzattal, karral stb, meg mellé 180 cm magas), és ez az ami miatt nem fogok meg sokakat. Félreértés ne essék, nincsenek gondjaim nőzés terén, csupán csak érdekelne, miért nem látom, hogy egy picit több nőt is érdekelném. Elsősorban női válaszokat várok, de bármiféle kulturált módon megírt tapasztalatokat szívesen fogadok :) Előre is köszönöm! :) 21/F



2015. jún. 30. 01:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos nem a testalkatod miatt. Nekem konkrétan nem igazán tetszik ha husisabb a fiú, de nem utasítok el senkit ilyesmi miatt. Legutóbbi fiú is, akivel elvoltam pont ilyen husis volt, megismerkedtünk, később már nem is érdekelt a testalkata.

De amúgy lehet épp arcra nem jössz be mindenkinek... De az is lehet, hogyha tényleg olyan úgymond tökéletes vagy mint ahogy leírod, hogy beijednek tőled, nem tudnak annyit nyújtani neked vagy hasonló hülyeség. Vagy lehet beképzelten viselkedsz, egoista/nárcisztikus vagy, nem? Csak tippelgetek... Mert az pl. nagyon taszító tud lenni. Miért nem kérdezed meg a lányokat, hogy mi volt a gond?

2015. jún. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először is köszi a választ :) Nem igazán szoktam beképzelten viselkedni, de nehéz úgy leírni dolgokat hogy ne tűnjön annak az ember :) Nem is az ismerkedés közben van ez a "dolog", hanem előtte. Persze lehet nem így van, csak én nem veszem észre :D Viszont akkor meg az nem stimmel, hogy sokak miért buknak a "rondákra"?
2015. jún. 30. 05:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert érzelmes vagy, mert csak szerinted vagy jóképű, vagy mert nem vagy kigyúrva.
2015. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a szöveged stílusából következtettem, hogy lehet beképzelt vagy, mert nincs azzal gond. Csak tippelgetek. Én úgy vettem észre, hogy sokszor észre se veszi a nárcisz fiú, hogy időnként milyen taszító megnyilvánulásai vannak... Még azt is hiszik, hogy ez imponáló... xd

Szóval te azt mondod, hogy nem is ismerkedés alatt, hanem már azelőtt elkerülnek.. Akkor most nem értem a problémát. Az alap bajod az érdeklődés hiánya a nőktől.. Vagyis azt szeretnéd, hogy kezdeményezzenek nálad, ők tegyék meg az első lépést, vagy? Ha már azt mondod, hogy az ismerkedési fázis előtti résszel van gondod

2015. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na puff neki én meg 168 cm vagyok és dagadt életembe egy nő nem mosolygott rám, legtöbb rám se néz, Magyarország sz@r hely ha nem nézel ki jól mint férfi...
2015. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is mondanám igazából gondnak, mert boldogulok enélkül is, csak a számot keveslem kicsit :D
2015. júl. 2. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Fuu te :D
2015. júl. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!