Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasinak helyes pofikája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak helyes pofikája van, akkor a lányok miért hanyagolják a "rossz a kisugárzásod" dumát?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Valószínüleg mert jó a kisugárzása. A helyes emberek gyakran magabiztosabbak (miért ne lennének) tehát jobb a kisugárzásuk mert bátrabbnak, boldogabbnak tûnnek.
2016. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
mert a nők 100% ban a külsőt nézik ez kamu duma hogy jaj nem jó a kisugárzásod egyszerűen nem tetszel neki és kész
2016. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, olyan embernél fölösleges rossz kisugárzásról beszélni, akinek jó a kisugárzása. De gondolom, ez inkább egyénfüggő. Ismerek/ismertem olyan helyes podikájú embert, akinek borzasztó rossz a természete, és nem akarnék vele soha egy fedél alatt élni. Nem a külsőn múlik, milyen ember vagy.
2016. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*pofikájú
2016. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Engem sokan helyesnek tartanak, de volt már olyan negatív hangulatom (és kisugárzásom), hogy szinte szó szerint menekültek előlem a nők.
2016. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Tévedés! Nem jó, vagy rossz, hanem gyenge és erős kisugárzás van. Én ismerek nagyon helyes pofikájú pasit, akit kerülnek a nők, de nem is igazán tud ismerkedni. Olyan vele beszélgetni, meg a közelében lenni, mintha langyos pudingban lépkednénk.
2016. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már nem azért de senki nem tehet arról ha nem született szép arcal
2016. máj. 9. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy nagy dumás alacsony és kevésbé jóképű vagy épp (szerintem) csúnya pasit ismerek akiknek sikere van a nőknél. Mert pozitív és erős kisugárzásuk van.

De őszintén ha már az írásodból árad a felrúgott kiskutya életérzés szerinted a tested, arcod mit sugároz a nagyvilág felé?

2016. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nincs így.

Volt olyan jóképű pasi az életemben, akiről tudtam két mondat után, hogy nem szeretnék tovább kerülni hozzá, mert egyszerűen taszított a kisugárzása.

Volt olyan is, akivel összejöttem, de egy hét után már menekültem a kapcsolatból (és ahogy megtudtam, mindenki más is... az illető negyvenesként is egyedül él).

A mostani párom vonzónak tartom, de sokáig vívódtam, hogy összejöjjek-e vele, mert amikor megismertem, nagyon rossz passzban volt, és ez a kisugárzásán is érződött. 5 hónap kellett, mire rendbeszedte magát annyira lelkileg, hogy "vállalhatónak" éreztem és összejöttem vele.

2016. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!