Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer dolog lenne hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer dolog lenne hogy azért vagyok jó nőkkel barátságba hogy legalább jó nőkkel lehessek ilyen formába?

Figyelt kérdés
Csúnya vagyok de mivel kedves rendes aranyos ezért a nők barátkozni akarnak velem. Így igazi bombázó csinos nők barátai lehetek. Így legalább közel kerülhetek hozzájuk. Pl: megölelnek , megpuszilnak ez is -tök jó érzés. De egyszer volt Olyan hogy egy nagyon jó nő teljesen részeg volt és így elkezdtünk csókolózni persze nagyon megbánta de legalább smároltam egy jó nővel ronda pasiként
2016. máj. 9. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Luzer dolog es szegenyt hozol a ferfi nemre. Ne legye mar ennyire nyomi.
2016. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem gáz :) nem vagy lúzer
2016. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
omfg, ez ultragáz.
2016. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem kicsit, de nagyon...
2016. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Noren1989 ***** válasza:
67%

A méltóság szó mit jelent számodra?

26/F

2016. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Azért azok akik itt leoltják a srácot, belegondolnak abban, hogy milyen pozitívumai lehetnek annak, ha szép lányokkal barátkozol? Nyilván ha már mélyebb a barátság akkor lehívnak szülinapra, beülésekre. Ott meg aztán vannak ám számodra idegen barátnők. Aztán kitudja, ott lehet egyikkel megismerkedsz és az már nem baráti alapon fog működni. Elmondom nektek, így kb a legkönnyebb csajozni. :D De nem baj, legyen gáz. 22/F
2016. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6. Valóban így vesztettem el a szüzességem 28 évesen. Egyik barátnőm barátnőjét megismertem -tök jól elvoltunk és összejöttünk 2 honapra. Sajnos nem érezte azt így nem volt hosszú😞😞
2016. máj. 9. 15:38
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Én sem tartom ezt gáznak. Legalább Téged van miért szeretni. De ha olyan csúnya lennél,szerintem nem ölelgetnének meg puszilgatnának... Honnan szedted ezt hogy mind csúnyának tart?
2016. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Senki nem akar tőlem sose semmit
2016. máj. 9. 15:41
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

6-os

Kérlek ne szórakozz már, mert nem vicces. A végén tényleg elhiszi a kérdező, hogy ezzel bármire megy majd.

Úgy értem, hogy próbáld meg az ő érdekeit képviselni, ne pedig a fellow nők kényelmét, amit egy lúzer fix friendzone-rezidens jelenthet...

28 évesen veszítette el, gondolj már bele, hogy milyen élet várhat így rá?

15-évente egy numera?

Az összesen max kettő, amíg még működik a prosztatája...

2016. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!