Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok az itteni felhasználók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az itteni felhasználók, akik azt mondják hogy mindenki a saját szintjéhez válasszon párt, azok szerint a vonzalom tudatos dolog?

Figyelt kérdés

Többször vágták már itt a fejemhez, hogy ha ronda pasi vagyok, akkor miért akarok szép barátnőt.

Talán mert olyan nők vonzanak. Attól még hogy csúnya vagyok nem tudom a vonzalmat tudatosan irányítani.

Próbáltam velem egyszintű lánnyal összejönni, de csak átvertem őket, mert fizetős szebb nővel megcsaltam, mert ahhoz jobban vonzódtam. Most ez így jobb, hogy átverem?


2016. máj. 2. 09:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Csak tudod a vonzalmat a nők sem tudják tudatosan alakítani, ők is megkapják ugyanezt.


Ha te nem tudsz vonzódni csúnya nőkhöz, miért várod el, hogy a szép nők a csúnya férfiakhoz vonzódjanak?

2016. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván nem tudatos dolog, csak ha nem viszonozzák, akkor nem kell csodálkozni.


Egyébként én a "saját szintet" nem csak külsőre szoktam érteni, hanem úgy mindenre, tehát életmód, gondolkodásmód, mentalitás, életstílus, különféle dolgokhoz való hozzáállás. Pl. én szeretek tömegrendezvényekre járni, és megyek egyedül is, de nem tudnék olyan ember mellett meglenni, aki nem mozdul ki a négy fal közül, vagy ha igen, akkor nyavalyog, én sokat küzdöttem munkaügyi téren, nem álltam meg, ha épp rosszul fordult a kocka, hanem tettem azért, hogy ez változzon, és nem érezném magam jól olyan ember mellett, aki csak kesereg, ha épp rossz a sora, vagy rosszra fordul a sora, de nem tesz semmit, hogy előrébb lépjen. Az ilyen emberek nem az én szintem.

2016. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem a vonzalom nem egy tudatos dolog... de az igazi szeretet az túlmutat a külsőségeken!

Mi a párommal egy abszolút olyan páros vagyunk ahol egyik félnek sem akadt el a lélegzete a másik látványától. Haverkodtunk, mert nagyon jól kijöttünk és a sok közös talinak az lett a vége, hogy megtetszett. Nemcsak belülről, hanem kívülről is! Ez persze nem működik minden embernél, de én magamon tapasztaltam, hogy van olyan, hogy nem jön be elsőre, de a belső értékei annyira vonzanak, hogy vonzó lesz az egész ember.

2016. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet soha nem mondok senkinek, hogy mindenképp csak a saját szintjén keresgéljen, max. azt, hogy ott több esélye van, ami igaz. Amit szoktam viszont mondani, hogy az viszont visszatetsző, hogyha tudja magáról, hogy külsőleg nem tudja a nő szintjét nyújtani, akkor rinyál, picsog és felszínesezi a nőt, meg hüppög, hogy jaj, őt mindig visszautasítják, miért nincs nője. (ez amúgy a nemek megcserelésével is ugyanolyan taszító)
2016. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Ha te nem tudsz vonzódni csúnya nőkhöz, miért várod el, hogy a szép nők a csúnya férfiakhoz vonzódjanak?"


De a férfiaknak szerintem jogosabb, mert mi vizuális tipususak vagyunk, nekünk jobban számít a küslő

2016. máj. 2. 09:51
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudatos, de nem is kizárólag a külsőn múlik.

A beszéd, a gesztusok, a stílus, a másik kisugárzása, a mozgása: ezek mind-mind lehetnek vonzóak, és taszítóak egyaránt.

Tudod az életben ez kicsit másképp megy, mint a netes társkeresőn, ahol egy fényképet nézegetsz, hogy tetszik-nem tetszik.

Van, hogy egy lány szép, de ahogy beszél, ahogy vihog, meg úgy általában a személyisége elég ahhoz, hogy bottal se piszkáljam meg. Legfeljebb szívlapáttal, de azzal többször is...


És van úgy, hogy fényképen látva a csaj nem jönne be, mert nem az esetem. Pl. nekem a barnák jönnek be, nagy sötét szemekkel. A mostani csajom meg egy bájos szőke lány, cicaszemmel, és imádom. A hangját, a humorát, a mozgását, a nevetését, egyszerűen mindent! És külsőre is tetszik, mindenét szeretem.


Volt már duci barátnőm is, nála is ez volt: annyira vonzott, olyan kisugárzása volt, hogy sistergett.

Egyébként a vékonyabb nők tetszenek, de rajta minden dekát szerettem, beindultam rá még télikabátban is, nem csak pucéran. :D


Az ízélés az egy dolog, a vonzalom meg egy másik.


Volt már olyan csajom, aki külsőre pont az ideálom. Aztán két hónap után lelkileg padlóra tett, mert egy cafka, aki állandóan félrejárt, ráadásul rosszindulatú mindenkivel. Mellette kétlem, hogy bármikor boldog lettem volna, hiába a tökéletes külső.



Te meg azt gondolom, jó lenne, ha leszakadnál a netről, és élőben próbálnál meg ismerkedni. Ugyanis ha csak a külső számít, bármiben lefogadom, hogy neten próbálsz ismerkedni.

Különben te is tapasztaltad volna, hogy a külső csak egy része annak, amitől valaki vonzó.

2016. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
A férfiaknál sem jogosabb, kisbogár, férfiak és nők között is van vizuálisabb és kevésbé vizuális is. Nálam ez már az iskolában előjött. Én látás-hallás után tanultam mindig, magolni nem tudtam soha. Úgy tanultam verset, hogy apám elmutogatta.
2016. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Nincs olyan, hogy "férfiaknál jogosabb", sőt, te egy evolúciós zsákutca vagy, azért nem fogsz szaporodni.


A pasik többségét úgy kalibrálták, hogy bármit bárhol és bármikor, amin lyuk van. Tudod, hogy szórják a genetikai örökítő anyagukat...

A nők meg válogatnak, mert nekik életük során csak pár utódjuk lehet, azt a párat a lehető legjobb hímtől szeretnék.

Így gondoskodik a természet arról, hogy a jó tulajdonságok öröklődjenek, a rosszak elsorvadjanak.


Tehát a gyengébbek kedvéért: a nők mindig is válogatósabbak lesznek, a pasik meg kevésbé válogatósak.


Ha te pasi létedre csak akkor vagy képes vonzódni, ha a nő külsőre nagyon szép, akkor rába.sztál, mert egy ilyen nő a legjobb hímet akarja ma is. Azt, aki jóképű, gazdag: egészséges, erős utódot fog nemzeni, és fel is tudja nevelni.


Nem fogja a te korcs kölkeid kihordani helyettük...


Szóval nyugodj bele, hogy egyedül fogsz maradni a világ végezetéig.

2016. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ez az egyik legolcsóbb kamu, amivel a férfiak élnek. NEM vizuálisabb típusok, és nem jogos azt várni, hogy a szép nők bárkivel leálljanak, aki nekik nem jön be. Amit te nem tudsz megadni, miárt VÁROD EL mástól?
2016. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem megfelelő kifejezés, hogy mindenki a szintjéhez válasszon párt. Inkább a hozzáállással van a probléma, amin igen erősen változtatni kéne, főleg az ilyen emberek fejében, mint te.

Hogy mit értek ezalatt? Azt, hogy sok hozzád hasonló férfi/nő (teljesen mindegy ebből a szempontból) kritizál, hibákat keres a másikban és tökéletes párt keres. Nem azzal van a gond, hogy vonzódni akarsz a másikhoz, mindenki szeretne. De ha te kritizálsz mindenkit, miközben magadba se nézel, az valami elképesztően irritáló, kicsinyes, beképzelt magatartás. Egy valamire való, felnőtt, normális értékekkel rendelkező ember a szépet keresi a másikban. Az okot, amiért meg lehet szeretni, akár barátilag, akár párkapcsolatban. Hibát mindenkiben lehet találni, ahogy értékeket is, épp ezért nem mindegy, mire koncentrálsz és hogyan bánsz másokkal.

Számomra ezt jelentené a "saját szinteddel kezdj" kijelentés: "hagyd abba a kritizálást, mert te sem vagy tökéletes, nézz magadba mélyen és csak utána másokra".

2016. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!