Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó autóval lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó autóval lehet csajozni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy lambóm de úgy vettem észre néha utcán megbámulják meg ilyenek, de csajozni nem nagyon lehet, senkit nem érdekel az autó, jók gondolom?
2016. máj. 10. 01:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
#16: Azt gondoltam, hogy ez tök evidens, és nem kell az 1+1-től kezdve leírnom mindent szóról szóra.
2016. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én szeretem a jó kocsikat. Megnézem őket, csodálom, elképzelem milyen lehet vezetni, milyen lehet belülről, milyen hülyén néznék ki benne, ahogy megyek vele vásárolni, de az sosem, hangsúlyozom SOSEM érdekel ki vezeti. Én magát a kocsit bámulom meg, mert az tetszik, nem a sofőr. Akiket megnéznek a jó kocsival, gyanítom többnyire a kocsit nézik, és nem az embert. A buta fruskák, akik esetleg lefekszenek veled egy éjszakára, azért teszik, mert egy napra kiélvezhetik a luxust, de továbbra sem neked szól az érdeklődés, hanem a pénznek, a csillogásnak. Kocsival nem lehet csajozni, csak k..vázni.
2016. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
lambo? az mégis mi? mert hogy nem lamborghini az is biztos!
2016. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nálam egyáltalán nem számít az ilyesmi, de az alábbi videót elnézve sajnos sokaknál irreális módon... persze ez nem az őszinte, élethosszig tartó, valódi értékeken alapuló kapcsolat nyitánya:


https://www.youtube.com/watch?v=XbYNAZxcWh4


26/L

2016. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Mi azon a meglepő, ha valaki megjelenik egy 50 milliós kocsival, akkor az érdekes, persze, hogy inkább beszállsz, mint egy suzukiba. Aki Lamborghinivel jár (saját) az valamiben különleges kell, hogy legyen, különben nem tehetné meg. Suzukit minden hülye tud venni. Nem tudom mi ezen a meglepő.
2016. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én is utánafordulok egy-egy szebb, különlegesebb kocsinak, hogy aztán elújságolhassam a barátomnak, hogy mit láttam. Plusz a lovakat imádom, a lovaskocsik után is megfordulok, mégse jön be ettől a bakon ülő Jóska bá. :)

Kérdező, tegyük fel, hogy lambód van. Természetes, hogy megbámulnak, még az is lehet, hogy össze tudsz szedni néhány csajt a slusszkulcs meglóbálásával, vagy a motor túráztatásával, de azzal legyél tisztában, hogy azt a csajt soha nem te fogod érdekelni, csak a pénzed. Nem tudom, én mondjuk inkább igyekeznék megszabadulni egy ilyen pénzéhes nőtől, mint hogy fel akarjam szedni, de hát a férfiak furák. :)

Amúgy azt elismerem, hogy az autó rengeteg mindent elmond a gazdájáról. Az ízléstelenre tuningolt, csörgő-zörgő-csattogó, feltűnősködő, fekete füstöt okádó, lepukkant, elhanyagolt, igénytelen, szemétben úszó, vagy bagószagú kocsi pl kiváló figyelmeztető jel, hogy ne kezdjek az illetővel, mert szöges ellentétben állna az ízlésvilágunk, és/vagy trehány, egyikre sincs szükségem egy párkapcsolatban.

Egy szépen rendben tartott, rendesen szervizelt, szép autó viszont, legyen akármilyen árkategóriájú, rendes, lelkiismeretes, jó ízlésű gazdit sejtet, így ez lehet plusz, de a lényeg nem magán az autón, vagy annak az árán van, hanem azon, hogy tükrözi a tulaj stílusát.

2016. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#25:

"Aki Lamborghinivel jár (saját) az valamiben különleges kell, hogy legyen" - Apu maffiózó vagy politikus ... kb. ennyiben különleges :-D

2016. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
És szerinted olyan könnyű top maffiózónak vagy politikusnak lenni? Akkor hajrá.
2016. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#28:

Annak nem, tudom ;-) De a fiacskájuknak lenni azért nem túl megterhelő :-P :-D

2016. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Az lehet, de legalább jó géneket hoz
2016. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!