Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti járnátok egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Járnátok egy olyan 24 éves férfival aki külsőre teljesen normális(se nem elhízott,se nem sovány),öltözködési stílusa utcai elegáns(mondták már hogy jóképű),és természetre sincs benne semmi kivetnivaló,csak kicsit távolságtartó és nem volt még barátnője tehát szex terén nincs tapasztalata (szűz)?

Életvitele nyugodt,káros szenvedélyektől mentes,főiskolán tanul.A bulizás helyett jobban szereti a kávézót és a kulturált kocsmákat.

Ti mit gondoltok egy ilyen srácról


légyszi írjátok a korotokat is



2016. máj. 10. 22:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg :) 22L
2016. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel mi is a probléma?
2016. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

En nem. Az elozo pasim mikor osszejottunk szuz volt. Nem zavart. Aztan meg kerte a kezem. Mert hogy nalam jobbat ugyse talal. Elhittem neki. Imadtam. Mindent meg tettem volna erte. Es vegul bekovetkezett amitol feltem. Ot ev utan elhagyott mert neki masokkal is lennie kell. Es most jol meg szenvedem ezt. Emiatt nalam kizaro ok ha valaki szuz, mert felhetek hogy mikor jon ra hogy o egynel nem all meg. Es en se leszek fiatalabb.


26N

2016. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ezek közül egyik se kizáró ok, de kérdés hogy pl van-e közös témánk, jól kijövünk-e, van-e egyáltalán köztünk vonzalom stb.
2016. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem járnék szűzzel.
2016. máj. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Nekem szimpi, legurulnék vele a dombon.


De nem az én korosztályom.

2016. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Ha szimpatikus, valóban norméls, és vonzónak találom, akkor igen.


24L

2016. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
Ha nagyon tetszene, akkor nem zavarna, hogy szűz.
2016. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Nincs kizárva. ;) 20/l
2016. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem,mert ilyen kérdéseket teszel fel, ahelyett, hogy elfogadnád magad. Miért hiszed azt, hogy az, ha valaki az átlagostól eltér, már rögtön rossz? Divatemberrel, aki csak megy a többi után, és azt lesi, hogy a másiknak milyen vélemény lenne a megfelelő, hiába neki tök más a véleménye, inkább kamuzik, csak nehogy kirekesszék őt a tömegből, meg ne fogadják el? Ha nem bunkó stílusban mondod el a véleményedet, de aki kérdezte, mégsem fogadja el, akkor fölösleges rá időt pazarolnod, inkább legyél önmagad, minthogy meg kelljen felelni másnak. Mindenkinek úgyse tudsz, akkor inkább te legyél magaddal elégedett, hogy te mindig mindent a legjobb tudásod szerint csinálsz és beleadsz. Ozt cső. (Nem tahó stílusnak szánom, itt én akadtam ki.)
2016. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!