Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 éves lányok, Ti randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves lányok, Ti randiznátok/járnátok taxis férfival?

Figyelt kérdés
Több lány is azzal utasította vissza az udvarlásomat, hogy nem szeretne egy taxissal randizni. Indoklás mindig a munkám volt. Ez tényleg annyira ciki lenne?

2015. dec. 31. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem ciki.

Én járnék, nem ez számít.

2015. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Hát egy jó taxis napi 20-25 ezret keres.

20.000x30= 600.000 Ft

Biztos egyik sem volt jó matekból.

2015. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

A taxisok jó nagy tolvajok, simán hazavisznek egy rakás pénzt. :D

Lehet nem a munkáddal kellett volna kezdened, hanem a fizetéseddel, egyből kenyérre lehetett volna kenni őket.

2015. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom úgy vannak vele, hogy éjszakázol, és biztos sok részeg szexi utast megdugsz/megszoptatsz.
2015. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szerintem sem ciki.


20L

2015. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem ciki,miért lenne az?!

Én buszvezető vagyok ,van akinek meg az nem tetszik.

N/24

2015. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én bírom a taxisokat abból a szempontból, hogy buliból hazamenet,bepattanok hozzájuk és tök aranyosan szórakoztatnak :D Vagy engem kérdezgetnek , hogy milyen volt abuli, de előfordult már hogy, családról,állatokról,sportról,főzésről beszélgettünk. Így általánosságban szerintem el lehet róluk mondani, hogy nagyon közvetlen emberek. De ami pénzt elkérnek néha, azért el is várom, hogy kedvesek legyenek...és akkor még ott van a borravaló is :D Én egy taxist, munkája miatt tuti nem utasítanék vissza.

21/L

2015. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Hát egy jó taxis napi 20-25 ezret keres."


Na de mennyit költ? Benzin rengeteg, pár év alatt ki kell termelni egy új autó árát, hogy le tudja cserélni, taxi óra, kártya terminál se olcsó, a havi tagsági díj a taxis társaságnak szintén sokba kerül.

Ha mindent számolunk akkor annyira nem egy jó fizu.

2015. dec. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem törvénytelen, amit csinál, addig semmiféle munka nem lenne kizáró ok.
2015. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nem vagyok érintett a válaszadásban, de most kíváncsi lettem hogy mennyit keres egy taxis? fogalmam nincs tényleg :D
2015. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!