Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 feletti lányok/nők, kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti lányok/nők, kérlek tegyétek sorrendbe, hogy mely alábbi férfitulajdonságokat vagytok hajlandóak megbocsátani, ha ismerkedésről van szó? Felülre kerüljön, amit a leginkább elnéztek.

Figyelt kérdés

- szűz még

- enyhén szexista, de nem nőgyűlölő, csak érzéketlen

- a szüleivel lakik

- nincs munkája

- kicsi a farka (<12cm), de nem rossz azért az ágyban

- elhízott (de nem alacsony)

- alacsony a fizetése (<120e)

- alacsony a testmagassága (<175cm)

- alacsony a végzettsége (max. érettségi)

- alacsony az IQ-ja (<100)

- nincs humora

- nem ambiciózus, csak simán szarik a dolgokra

- döntésképtelen, határozatlan

- házasságellenes

- nem akar gyereket

- nem hajlandó összeköltözni, független akar maradni

- nem jó az ágyban/ritkán akar szexet(<havi 3)

- nem hajlandó a házimunkára

- előfordulhat, hogy hűtlenkedik

- patriarchális és szereti éreztetni, hogy függsz tőle



2016. máj. 11. 11:08
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
52%

a szüleivel lakik, nincs munkája, alacsony a fizetése kivételével mindegyik egyformán rossz, és nálam akár már egy is teljesen kizáró ok. ezek is csak akkor nem kizáró okok, ha akar változtatni rajta és dolgozik is érte.

20N

2016. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
54%

Nincs sorrend, ezek közül csak a testmagasság az, ami nem kizáró ok.

Ha nincs munkája, v. a szüleivel lakik, az lehet átmeneti állapot. Ha tartós, az kizáró ok.

A többi abszolút és egyértelműen elfogadhatatlan számomra.

2016. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
20%
Egyes, tehát egyformán kizáró ok ha nem rossz az ágyban és ha nem jó az ágyban?
2016. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
48%
Ha alacsony az IQ- ja, patriarchális és nincs humora az kizáró ok, a többi nem. Bár ez egy 20- as lista az "álom férfiról."
2016. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
41%
Nekem ezek közül csak a szüleinél lakik (attól függ, miért), alacsony végzettség (ha ettől még jó munkát tud szerezni és akar), ha alacsony a fizetése (de ennél többet akar és tesz értr), házasságellenes és nem akar gyereket nem feltétlenül kizáró okok. A többi meg... Nem. A legtöbb olyan tulajdonság, hogy beszélgetésre sem lennék hajlandó az illetővel.
2016. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és a szüzesség sem kizáró ok. Ötös voltam.
2016. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs munkája és nem évek óta, szóval csak átmeneti állapot, akkor az még okés. Alacsony a fizetése (<120e), na ez sem kizáró ok, nekünk a baráti körben több ilyen is van és tisztességes munkát végeznek, csak itt a környéken általában ennyi a fizu. Én is irodán vagyok, alig kapok többet. :( Nincs humora, az sem olyan durva hiba. Házasságellenes is megbocsájtható. A testmagasság nálam 170-ig belefér.

A többi kizáró ok.

2016. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
91%
7-es vagyok. A végzettség sem kizáró ok, ez véletlenül kimaradt.
2016. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
41%
Nálam mind kizáró ok. 25L
2016. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
4%

ki találja ki ezeket a hülyeségeket, hogy 175 centi alatt egy pasi alacsony? én 172 vagyok és átlagosnak mondom magam, miért lenne bármivel férfiatlanabb mint a magas pasi? szerintem sokkal jobb kiállásom van mint sok 180-190 cm magasnak, dugtam már meg nálam egy picit magasabb csajt is, és jól is nézett ki, szóval szerintem ez egy téves sztereotipia hogy aki alacsony az rossz pasi...


Még ami igaz rám hogy munkám nincs, de most is azt keresem, hogy suli mellé legyen valami. Otthon lakok, mivel szerintem nincs értelme egyedül különmenni, csak ha komoly párkapcsolatom lenne, mivel főzés, takarítás, stb. ezekhez nincs türelmem most megcsinálja anyum, ha meg nem leszek egyedül akkor megcsinálja majd az asszony.

2016. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!