Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a neten\online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a neten\online való csajozásról, pasizásról, ismerkedésről? Próbáltátok? Mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Mindkét nem véleménye érdekelne.

2015. dec. 16. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt ne csináld, mert az esetek 80%-ban pecse van a menyasszonynak. :) Nem ítélem el amúgy, de erre szakosodott oldalakon inkább, bár inkább csak kapcsolatfelvételre jó, tali egyeztetésre, a személyes beszélgetést semmi sem helyettesíti.
2015. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Ajánlanátok jó oldalakat?
2015. dec. 16. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Tindert meg a Hot or Not-ot próbáltam, de szart nem ér. Itt többre mentem. :D Vannak értelmes és szép lányok itt is. Meg annó ismeretlenek.com-ról is lett ismerősöm, de az az oldal már megszűnt, ha jól tudom.

Egyébként párkapcsolatom nem lett egyből sem, csak ismerősök, de az már lehet csak az én szerencsétlenségem...


24f

2015. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbáltam, és nem bántam meg. Lettek így kapcsolataim amikből 2 kivétellel, nem lett semmi komolyabb 1-2 hónap járásnál, avagy csak 1 randi volt pár emberrel. Ezeket chat-en, illetve netes társkeresőkön ismertem meg, de volt pl fórumról is randim.


Az egyik kivétel némileg hosszabb kapcsolat volt, majdnem 1 év, ami eljegyzésig jutott, végül szakítottam. A másik kapcsolatban pedig 5,5 éve élek, 4 éve házasodtunk össze.:) Amúgy 29 éves vagyok, a férjem 26.

2015. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jelenleg azon gnndolkodom hogy akivel 'dolgod van' azzal úgyis találkozol élőben..
2015. dec. 16. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
love.hu-n találkoztunk, 1 év múlva eljegyzett.....nekünk bejött és nekem Ő volt az egyetlen akire 1 nappal regisztráció utána akadtam (illetve ő rám) 5 nap múlva taliztunk, szóval mi tudtuk nagyon hamar :-)
2015. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem holnap lesz egy randim, a loveponthurol...

40 f.

2015. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fish1 ***** válasza:
feelingfinder.hu. Szerintem komolyabb, mint a többi. Csak a netes oldala az ismerkedésnek nem sokat ér, nem éri meg hónapokig csak online beszélgetni valakivel, mert a személyes találkozás fog eldönteni mindent. A fenti oldalon személyiségteszteket is ki kell töltened, így az oldalon aszerint rangsorolnak, hogy a tesztek alapján ki mennyire illik hozzád.
2015. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazad van fihsi
2015. dec. 17. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!