Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a férfiakkal szembeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a férfiakkal szembeni elvárások és mik a nőkkel szembeni elvárások általában?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Ferfi: legyen egzisztenciája, legyenek céljai, nem árt ha egy kicsit helyes de legalább átlagos, intelligens es jo kommunikációs képességgel rendelkezzen. Értsen a ház körüli barkacsolashoz, es ra lehessen bízni a házi munka felet.


No: legyen szep, ne legyen sárkány

2016. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
nőkkel szemben hogy adja már oda végre a punciját, a férfival szemben meg hogy legyen egzisztenciája, tartsa el a nőt, stb.
2016. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Brené Brown egyik könyvében szépen ír erről:

Nő legyen kedves, csendes, szerény

Férfi harcos, kitartó, "törhetetlen"

Szerintem mindkettő társadalmi elvárás borzasztóan káros.

Sokszor hallottam a környezetemben a "karrierista p...csa" kifejezést, sajnos már én is használtam, vagy a karrieristát mint szitokszót azokra a nőkre, akik dolgoztak az előmenetelükön.

Kinézetre is szerintem a nőknek kell több elvárásnak megfelelniük (no nem genetikai megalapozottságban, hanem ápoltságban- mindig csinos, vékony, sminkkel vagy smink nélkül is szuperül néz ki, szőrtelen)

A férfiakat meg állandóan az önbizalom, határozottság irányába nyomják, ami szerintem tök káros, mert ha valakinek nincs önbizalma a "legyen önbizalmad" nem megoldás, inkább azt kéne erősíteni, hogy igenis szerethetőek úgy ahogy vannak, és ebből merítenek majd önbizalmat. Plusz nem mindenki kompetitív fajta.

A kezdeményezés terhe is főként rajtuk van, amennyiben a felek nem ismerik egymást.

24/N

2016. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
a férfiakkal szemben több az elvárás és a nők olyanok mint egy cég, mint egy munkaadó, mert elvárások vannak, de olyan nehéz manapság munkát kapni és punci se jut mindenkinek, de talán a puncinélküliség rosszabb, mint a munkanélküliség, én most se bírok a farkammal, csak recskázok egész nap
2016. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Mint ahogyan van munka ügyi központ, ugyanúgy lennie kéne punci ügyi központnak és az állam támogathatná a szüzeket, csak 22 800 ft helyett 22 800 puncit kapnának a punci nélküli férfiak minden hónap elején
2016. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
sőt az állam indítana ba.szó tanfolyamot a szüzeknek, a tanfolyamon a szűz férfiak dugnának a képzés délutánonként lenne és csak dugni meg szopatni kéne a nőket aki a legtöbb nőt felcsinálja az együtt ebédelhet orbán viktorral
2016. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalataimról tudok beszélni.

Én nőként azt tapasztaltam, hogy a nők felé az egyik legnagyobb elvárás, hogy nézzenek ki normálisan (ne legyenek elhízva, adjanak magukra a hétköznapokban), ne legyenek hisztisek (ez utóbbi a legerősebb). Legyen munkájuk, mert minden férfi, akivel ismerkedtem, attól rettegett, hogy el akarja magát tartani a másik. Voltak szuper történeteik is erről. (Nekem mindig volt munkám. xD)

A férfiak felé elég durva anyagi elvárások vannak a nők egy jó részétől, főleg ahogy az idő telik, minél idősebb valaki, annál többet kell már letennie az asztalra.

2016. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Férfi

-jóképű

-magas

-sportos/izmos/vállas/szálkás testalkatú (ne kövér és ne vékony)

-tökös, magabiztos, jó dumás, önbizalommal teli, kezdeményező, vicces

-vagy legyen jó anyagi helyzetben vagy legyen esély rá hogy a jövőben abban lesz (pl nem baj ha csóró egyetemista, ha olyan szakon tanul amiből később ha dolgozni kezd sok lesz a fizetése)


-csinos, szép arcú, vonzó alakú

-legyen meg egy minimális intelligencia, humor, értelmi szintje

-olyan belső tulajdonságai legyenek, mint kedves, aranyos, törődő, gondoskodó természet

-relatíve kevés múltbéli szexuális partnere legyen a korához képest


Hirtelen ezek jutottak eszembe, amiket a 18-30 év körüli emberek általában néznek az ellenkező nemben és általában vonzónak találnak és fontosnak tartanak HA TARTÓS KAPCSOLATRÓL VAN SZÓ

2016. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sunshinedoll ***** válasza:
42%

Nő:

Legyen nagy feneke, nagy melle, lapos hasa, ne legyen kövér, ne legyen túl sovány, legyen hosszú a haja, szép a bőre, nézzen ki úgy, mintha enyén ki lenne sminkelve, de nehogy ténylegesen sminkelni merészeljen, sportoljon is azért, szeressen jókat zabálni, de az alakján ez nehogy meglátszódjon. Ne kacérkodjon a pasikkal, de ne is legyen frigid, az ágyban bevállalós legyen, ne legyen kommunikáció során túl hangos, ne legyen túl sok egyéni véleménye, ne legyen hisztis, tűrjön mindenféle sz-rságot, szeressen főzni, de dolgozzon is, úgy öltözzön, ahogy a partnernek tetszik, legyen kedves és érzelmes, de csak annyiban legyen érzelmes, hogy érzelmileg kötődik és nem csal meg másokat, az érzelmi kirohanások már nem igazán f-szák.


Férfi: legyen munkája meg farka.

2016. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
9: Miért van az, hogy sok farokkal és munkával rendelkező férfi így sem jut nőhöz, pinához? De nem az hogy rendszeresen, hanem úgy általában szökőévente egyszer sem? Ha elvileg ennyi elég kell legyen szerinted.
2016. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!