Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyeken lehet találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken lehet találkozni leginkább az egyedülálló 25-30 év közötti férfiakkal?

Figyelt kérdés

Diszkót kivéve, mert azokat annyira nem kedvelem.

Milyen szabadidős tevékenységet választ az ilyen korban lévő férfi, milyen helyre jár, ha ő szeretne barátnőt magának?

Fürdőkben mennyire találkozni velük?

Köszi szépen.



2016. ápr. 17. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmában :D


De őszintén? Fogalmam sincs.

Nálunk ez egy nagy probléma volt, illetve az is a mai napig a barátaimmal.

26 vagyok és épp nincs barátnőm de nem igazán járok társasági helyekre mert nincs hova. Persze kocsma mindig van nyitva de oda meg nem akarok. Amikor úgy sikerül megszervezni a programot akkor elmegyünk vacsorázni együtt a baráti társasággal vagy sütögetni de semmi extra.


Én egyedül olvasgatni szoktam vagy drónozni, átmegyek ismerősökhöz beszélgetni, segítek a szomszédnak, stb..

Ötleteim, terveim mindig vannak, hogy hova mennék de egyedül nem sok értelme van. Régebben, olyan 18-23 éves korunkig sokat bandáztunk de fel kellett nőni. Amíg volt barátnőm addig közösen eljártunk erre-arra az úgy teljesen más :)

2016. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Itt a gyiken
2016. ápr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Pont ezért tettem fel a kérdést, mert 1 barátom volt, aki 28, és a véletlen műve volt, hogy találkoztunk. Ha szórakozott a barátaival, akkor ahogy te is írtad sütögetnek vagy házibuli.

A kocsma nálam se téma. :D

És csak töröm a fejem, amiért nem szeretnék a popsimon ülni és a várni hátha valaki megtalál, menni szeretnék én. De hova?

Vagy már a baráti társaságában vannak családosok, azok vagy nem akarnak vagy nincs idejük összeröffenni elmarad a szórakozás, akkor megint otthon marad egy ilyen korú férfi. Elég nehéz.

2016. ápr. 18. 00:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Földrajzilag merre laksz?
2016. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Blade Bone ***** válasza:
Hát ja kb itt, én sem járok nagyon semerre, plusz még falusi is vagyok, szóval ha menni kell, akkor messzire kell menni.. Persze ez önmagában nem szegné kedvem, csak a céltalanság, hogy most pl elmegyek A pontba, és majd ott aztán hátha lesz valami.. Na az ilyet nem szeretem.
2016. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hasonló kérdést olvastam már... Nyitni kellene valami közösségi teret, ami betöltené azokat a funkciókat, amiket a diszkó és a kocsma sokak számára képtelen.
2016. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

5., Igen ez az a céltalanság, ami gondot okoz, hogy most ilyenkor mi számítana jó ötletnek, hogy valamit eltudjak kezdeni. Elmegyek valahová majd lesz valami oké, de olyan üres gondolatnak tűnik mégis. Ha olyan helyre megyek, ahol sok ember van, ott szemellenzővel járkálnak az emberek.


6. Sokan örülnének. :) :)


És szabolcsi vagyok.

2016. ápr. 18. 00:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Sokan örülnének, de valószínűleg csak Budapesten és néhány nagyobb városban lenne életképes.
2016. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én munka az edzőteremben vagyok, illetve a városban szoktam sétálni, vagy kiülök egy parkba olvasni.
2016. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
munka után*
2016. ápr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!