Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok eléggé igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok eléggé igényes magamra akkor soha nem lesz fiúm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok soha büdös, tiszták a ruháim, de azok a nők az igényesek, akik általában mindenből a drágább dolgokat veszik. Kevés sminket szoktam használni, de lehet hogy többet kellene használnom. Lehet hogy az igényesebb, drágább dolgokat kellene megvennem ezekből: sminkszerek, ruhák, cipők. Lehet hogy műkörmöt, műszempillát kellene felrakatnom magamra?
2016. máj. 11. 18:38
1 2
 1/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ezt így ahogy van felejtsd el.
2016. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök mind1 mit csinálsz. max ha ezeket megteszed, lesz egy két betyár aki lefektet. Ha ennyi elég, akkor hajrá.
2016. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy felszínes vagy mély kapcsolatot szeretnél. A fiúk jobban szeretik a tiszta bőrt és a fényes hajat, mint a mű-Barbi külsőt, amikor komoly kapcsolatot keresnek. Ha mutogatni szeretnék a nőt a haveroknak, akkor mehet a műszempilla és műköröm (egyébként rettenetesen csúnya a mű-külső).
2016. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Olyan legyél,amilyennek jól érzed magad:) Lehet így is pasid,de ha jóképű,izmos,igényes pasit akarsz,akkor neked is jobban kell adnod magadra.Ez talán felszínességnek hangozhat,de attól,hogy valaki csinos és ad magára,még nem feltétlen felszínes!Nem kell mű cicababának lenned,de hidd el,az önbizalmad is sokat nőhet,ha csinosabban öltözködsz,sportolsz,csinosítod magad.

20L

2016. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha felszínes buta liba akarsz lenni, hajrá. Nem áll messze tőled a kérdésed alapján, ahogy elnézem.

Nem kell drága ruha, meg sok mű szarság, de öltözködhetsz az alkatodhoz illően. A természetesség amúgy is szebb, mint a sok smink, meg műmegtoldás.

De ha rám hallgatsz, első körben a természeteddel kezdj valamit, mert a kérdésedből süt a primitívség, felszínesség és a hiszti.

2016. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De most attól miért lennék mű hogy jó ruhákat, jó sminkszereket, jó cipőket vennék magamra, illetve műkörmöt és műszempillát tetetnék fel?
2016. máj. 11. 18:45
 7/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Mert ezek mű dolgok. Legalábbis a műszempilla meg a műköröm biztosan. De ha annyira magadon szeretnéd látni ezeket, akkor hajrá nem kell hozzá itt vergődni. Nekem mondjuk nem imponálna az ilyesmi az biztos.
2016. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most milyen ruháid, sminkszereid, cipőid, stb vannak?

Egy szebb ruha, cipő sokat tud dobni a megjelenésen, ettől még szerintem nem leszel felszínes, hogy jobban adsz a megjelenésedre viszont több tekintet vonz :). Műköröm, műszempilla viszont nekem már túlzás kicsit.

28F

2016. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kínais cuccaim vannak, de most már plázából szeretnék vásárolni.
2016. máj. 11. 18:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy teljesen más nő néz rád a tükörből a festék lemosása, a műszempilla levétele után, akkor bizony, ezek mű-dolgok. Feleslegesek.
2016. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!