Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldal ingyenes és igényes?

Figyelt kérdés
Legalább olyan igényes társkereső oldalra gondoltam, mint pl a Csajok és Pasik, azonban ingyenes formára, mivel ezen az oldalon kb csak a regisztráció volt ingyenes. Azért pedig nem szívesen fizetnék, hogy rájöjjek, hogy kényelmetlen az oldal és használhatatlan. Valakinek valami tipp?
2016. febr. 14. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ingyenes és igényes szavak nem passzolnak össze.


te talán láttál valaha is 1 olyan ingyenes szolgáltatást, ami igényes is volt?

2016. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem aztán a legkevésbé sem érdekel, hogy mennyire igényes az oldal, ha megtalálom rajta a páromat.
2016. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 egy csomó szolgáltatás van online amiért nem kell fizetni. pl ez az oldal is, ahol most vagyunk...
2016. febr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
randihely.hu és talalka.hu nekem tetszett, és ingyenesek
2016. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 és szerinted ez az oldal az ingyenessége mellett igényes is?


Nincs mobil felület, tele van idiótákkal, perverzekkel, notórikus ugyanazt kérdezőkkel, leszavazókkal stb. dizájnja kb 2006-at tükrözi! Még csak nem is responsitive.

2016. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ami az interneten ingyenes, ott te vagy a termék.

Ez az oldal a reklámfelületből él.

A társkereső nem.

Amúgy a love.hut tudom még ajánlani, mert nem csak a prémiumfelhasználóknak korlátlan az üzenetküldés, és van jó mobilapplikációja is.

2016. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem igényes, én próbálkoztam fizetőssel is, az is olyan szar mint a többi, csak még le is húztak!
2016. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mind katasztrófálisan rossz, kár érte fizetni.
2016. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miert van az, hogy mindenert hajlando vagy fizetni, meghalsz azert, hogy "igenyes" tarsad legyen, de meg egy kis osszeget se, mert nem. Ez a szarragas vajon jo omen-e.

Amugy ingyen is van, de ha kiprobni is lusta vagy, nem segitek. Sultgalamb kovetelo vagy.

2020. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!