Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a helyzet, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet, ha valakinek egyetlen kiemelkedő tulajdonsága sincsen? Hogyan keltse fel bárkinek is a figyelmét így?

Figyelt kérdés

Vannak akiknek van 1-1 kiemelkedő tulajdonsága, amivel könnyebb felkelteni a másik nem érdeklődését. Tudjátok az ilyen átlagon felüli dolgok


mint például:


- szabályos és fehér fogsor

- nagyon szép szemek, tudjátok amire azt mondják, hogy "elolvadnak tőle" meg ilyesmik

- ritka-de-természetes hajszín

- pisze orr

- nőknél nagy mellek, homokóra-alkat, formás combok stb.

- srácoknál kockhas, mindenfelé izom és mellé még vékony is

- nagyon szép arcvonások (srácoknál markáns arcél)

- nagy farok sárcoknál


No! De mi van ha egyikkel sem rendelkezik valaki? Mivel keltse fel így az ellenkező nem érdeklődését? Most az úgy elég gagyi, hogy "majd a belsőjével", mert ahhoz is kell sajnos (ahogy az itteniek mondják), hogy idézzem: "meglegyen a külső vonzalom". És hogyan is lehetne meg, ha nincs olyan kiemelkedő tulajdonsága az embernek amivel felkelthetné a másik nem érdeklődését?


Gondoljatok bele: valami tök átlagos figura sosem fogja felkelteni egy nő érdeklődését sem, ahogy fordítva sem. Egymásét sem, mert tudják, hogy a másiknak jobb járna.


Summa summarum: Akinek nincs kiemelkedő tulajdosága, az magánya van kárhoztatva?



#átlagos #féltékenység #mázli #kiemelkedő tulajdonság
2016. máj. 12. 21:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#21


Remélem igazad van. Én Grímáak érzem magam egy olyan világban ahol mindenki más Aragorn meg Legolas. Elég rossz, hogy behozhatatlan a hátrány és ötször annyit kell küzdeni majd valakiért... Aki el is hagy, ha elérhető lesz az Aragorn. Ráfogja valamire "mert sosem csomagoltad vissza jó a baracklekvárt nem tudok veled lenni" és viszlát.


Rondának lenni nagyon nehéz kenyér... Csalni lehet csak, hogy legalább átlagosak tartsanak, de nagyon sok erőmet emészti fle és mindig ottvan a bizonytalanság, félelem és gyávaság démonai. Ami minden csajnál instant kasza...

2016. máj. 12. 23:05
 22/24 ~OnLány~ ***** válasza:

-Ha szabályos fogsort szeretnél, hordj fogszabályzót. Fehéríteni te is tudod őket otthon, házilag.


-Nézd csak: Az egyiken átlagos, a másikon gyönyörűen ki van emelve [link]


-Milyen a ritka színű, de természetes? A szőke sem az már.

-Miért kötelező a nagy mell? A kicsik is cukik és szépek. Formás combokat akarsz? Eddz rájuk.

-A kockahas eléréséhez is edzeni kell. Ők is megdolgoztak érte, nem ingyen kapták.

-Nagy farok? Ezt hol látod meg először? Ruhán keresztül alig tudod észrevenni. :D


Nekem sincs túl sok adottságom, mégis van valakim.

Habár, ha a formás lábak "adottságok", akkor azért büszke lehetek valamire.

A szemeim olyan semmilyen színűek, kifejezetten utálom őket. Persze a smink sokat dob mindenkin, ez is igaz.

2016. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Úgy látom, hogy nagyon kisarkítva látod a dolgokat, és ragaszkodsz az álláspontodhoz, nem engedsz belőle.

Legyél egy kicsit lazább! :) Ne csak a kifogásokat keresd.

Egyébként pedig, minden ember más és más. Minden nőnek más a "szép", a "jóképű", sőt, eddigi tapasztalataimból kiindulva, mindenki mást néz meg a másik emberen először. Pl a barátnőm a férfiak kezét (és ha úgy van, a lábát) nézi meg az első alkalmakkor. Én a szemeiket figyelem, és valamiért a fülüket. Teljesen más az ízlésünk, akit ő jóképűnek mond, az az illető nekem kicsit sem jön be, de ez így van fordítva is, és szerintem ez így van rendjén.

Szóval, ne aggódj, biztos, hogy van olyan lány, akinek bejössz.

Ami a testalkatot illeti, szerintem mindenkinek más jön be. Nem mindenkinek csak a vékony, nekem pl inkább a picit pocakosabb, "mackósabb" srácok jönnek be. Mindenki más :)

2016. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az a srác akinek egyetlen kiemelkedő tulajdonsága sincs ,azt majd megtalálja az a lány akinek egyetlen kiemelkedő tulajdonsága sincs...


Szóval ha megnézed általában a pláza cicák meg a normálisabb kinézetű nők (nem feltétlen mondom azt hogy normális gondolkodásúak is!) a nagydarab kockahas izomkolosszus srácokat választják!


Ha netán te vagy az a kiemelkedő tulajdonságok nélküli személy ,téged is megtalál majd egy hasonló személy!

2016. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!