Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek a külföldi férfiak?

Figyelt kérdés
Sötétebb vagy fekete bőrűek? Összejönnétek velük?

2016. máj. 12. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!

L21

2016. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem attól függ, hogy külföldi e valaki, vagy nem. Azzal jövök össze, akivel illünk egymáshoz, akivel kölcsönös a vonzalom, akivel hasonló az értékrendünk, akivel el tudok képzelni közös jövőt, és ő is velem. Ez soktényezős dolog. De nem azon múlik, hogy most valaki magyar, brit, vagy japán, vagy esetleg török - a férfi személyisége, viselkedése számít.
2016. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan gondolkodik az élet dolgairól, akkor no probléma. De ehhez egyeznie kell az értékrendünknek, magyarul ne csak a külsőt nézd mindig.

Fekával sosem jönnék össze, nincs az a pénz.

2016. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos a fekákat, arabokat, cigányokat, ázsiaiakat szeretik :(
2016. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem. Maximum a szintén magyarhoz hasonlóan fehér európaiak, akik normálisak viselkedésre is.

Egy jó barátnőmnek is az apukája német, az anyukája magyar.


21/L

2016. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. És én más európaival se jönnék össze. 28N
2016. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, már volt német barátom, mivel külföldön élek, és kb 1-2 magyarral tartom a kapcsolatot valószínű hogy ezután se magyarral fogok összejönni. Egyébként szerintem nincs olyan hogy valakinek a külföldi jön be, valakinek a magyar. Mindannyian csak emberek vagyunk, mindenki külön egyéniség attól függetlenül hogy milyen nyelvet beszél, vagy hogy milyen a bőrszíne.
2016. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

8

Miért ne lehetne olyan, aki tudja magáról hogy neki nem jönnek be a fekák, sárgák, vagy akár alacsonyak, barna hajúak, szemüvegesek, stb-stb úgy általában?


Szép-szép hogy mind emberek vagyunk, de attól még a tetszésben, vonzalomban lehetnek preferenciáink, amik tartják magukat egész életünk során

2016. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én pl. több nyelven is elég jól beszélek, de nem tudok túllépni azon, hogy a párommal ne magyarul beszéljek. Ezért nem kezdenék külföldivel. Nyilván láttam már olyan külföldit, akit szépnek találtam (akár élőben, akár filmen), de párkapcsolatot nem tudok velük elképzelni. Fiatalabb koromban randiztam külföldiekkel (európaiakkal), de nem, nekem nem jött be. A feketék pedig kifejezetten nem tetszenek. Mármint kinézetre.
2016. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!