Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az araboknak milyen csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az araboknak milyen csajok tetszenek külsőleg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem lehet általánosítani.De túlnyomórészt milyen?

2014. júl. 15. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Kb. bármilyen európai nő (tapasztalat).

Voltam már arab országban, és MINDEN TURISTÁRA tapadtak az ottani férfiak. Anyukám erre fel is készített, mert ő már több ilyen országban is volt élete során (Jordánia, Szíria, Tunézia, Irak...stb.). Csomó tapasztalatlan nőn látszott, hogy el is hitte, hogy ő milyen kivételes, és hízott az egója. Szegény nem tudta, hogy ezek mindenkire rámásznak. :D


Olyan is volt, hogy édesapám kb. 10 percre hagyott egyedül minket, de már meg is próbálták felszedni anyukámat (konkrétan egy 18-20 év körüli arab csávó).

Tudnék még mesélni...

2014. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A helyes, jóalaku és hosszuhaju lányok tetszenek főleg.
2014. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

1-es vannak szegény országok ahonnan európába beszeretnének kerülni és azért akarnak mindenáron bárkit felszedni, legfőképpen.

és vannak gazdag országok, ahol viszont csak nagyon helyes lányok kellenek nekik.

Attól függ melyik országbeli érdekli, persze hogy a tunéziai mindenkivel ismerkedne, de azért vannak olyan arabok akik nagyon igényesek.

2014. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem azon múlik, hogy gazdag ország-e, mert a nagy részük teljesen nyilvánvaló, hogy kufircolni akart valami kis fehér sunával, mert

1. érdekes, változatos

2. nincs sok lehetőségük szexelni a vallás miatt házasság nélkül (innen jön a kecskés, meg a b*uzis legenda)


A nagyon gazdag arab országokban meg szerintem el sem vennének feleségül egy "betolakodó" nőt.

2014. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Bármilyen nőt megd.gnának.
2014. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem más a tapasztalatom külf.élek és sok osztálytársam arab és nagyon igényesek, azoknak csak nagyon jó barátnőik vannak, ha fehér lányt választanak.
2014. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél fehérebb bőrű, lehetőleg szőke. Mert az arab lányok között ilyen nincs... Európában ezért buknak a pasik a latinosan barna csajokra...
2014. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom hogy nem lehet általánosítani"


Megválaszoltad a saját kérdésedet.

2014. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában a szőke nőket jobban preferálják. Igaz nekem arab barátom van, de a hajam és a szemem is barna, szóval nem lehet általánosítani. 18/L
2014. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!