Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Ma már nem elég, ha helyes pasi vagy, EGYES lányoknál csak a pénz számít. Őszintén szólva én sosem voltam ennek nagy hangadója, picsogója mert úgy éreztem nem érintett, máig. Ismerkedési szakaszban voltam egy lánnyal, akit tök normálisnak ismertem évek óta, megvan a visszajelzés, jó minden erre lelép egy dagadt sráccal mert van saját kocsija és furikázza Budapest utcáin. Tiveletek esett már meg ilyen?
2016. máj. 14. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, nem tettem, és velem sem tettek ilyet.

Lehet, hogy más is szólt az autós fickó mellett, vagy ezt még nem érezte kapcsolatnak, nem érdeklődótt irántad eléggé.

Viszont ha igazad van, örülj, hogy odébbállt, nem érdemelte meg, hogy foglalkozz vele, biztos van olyan lány is, akinek nem a kocsi számít ;-)

2016. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!