Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha egy fiú ilyet tenne értetek?


2014. jan. 4. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Megköszönném és keresnék egy srácot, akihez vonzódok!
2014. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nehézlett volna leirni nemneked 5 percemet elkellet b...nod köszönöm szépen
2014. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szeretem a felhajtást, főleg a magán életemben... bukta. :/
2014. jan. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap láttam ezt a videót :D Nekem ez már sok, ráadásul nem csak lánykérés volt, hanem esküvő is. Na már most egy nő már úgylehet már egész kiskorában tudja milyen esküvőt és milyen ruhát szeretne, és nem szétsírt, lefolyt sminkkel szeretne házasságot kötni. Alapból az egész sok volt, de az esküvő pláne.


Előtte néztem magyar lánykéréses videókat, volt egy, amit aranyosnak találtam. Pécsen egy srác, azt hiszem a Széchenyi téren kérte meg a barátnője kezét. Szervezett egy flashmobot, amiben ő is táncolt, igaz kicsit szerencsétlenül, de aranyos volt, utána pedig énekelt és gitározott, majd jött a lényeg. Ez szerintem nagyon aranyos volt, bár a lány arcán nem láttam azt a felhőtlen boldogságot, de azért remélem belül nagyon boldog volt :)

2014. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene. Nem vagyok az a fajta lány, aki ovis korától kezdve a tökéletes esküvőről ábrándozik.

DE azon nagyon kibuknék, ha nem volnának képesek egy normális méretű ruhát szerezni!

2014. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!