Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiúval ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fontos leszögeznem, hogy én is roma vagyok (22 éves lány). A családom jobban szeretné, ha roma fiúval járnék, de nekem előItéleteim vannak (hangozzák ez bármilyen furán is :) )


Igazából nem volt előttem jó példa, nem volt olyan férfirokonom, aki ne lett volna hosszabb-rövidebb ideig börtönben... Én elkerültem otthonról, 10 évesen, bentlakásos iskolába, 1-2 havonta jártam csak haza. Aztán egyetemre mentem, jelenleg 3 éves orvostanhallgató vagyok.


A szüleim ilyen szempontból elég "tradicionálisak" azt szeretnék, ha roma fiúval jönnék össze. Eléggé összevesztünk a minap, mert én megmondtam hogy nekem "ilyen fajta" nem kell... Ezen kiakadtak, hogy saját magam ellen fordulok stb...


A másik problémám, hogy a magyar fiúkkal sem megy az ismerkedés. Mindegyik csak a C..lányt látja bennem, meg fél, hogyha lesz valami, majd jön a család...


Nem tudom mit tegyek, keressek mégis roma fiút?? Nem akarom úgy végezni mint a nőrokonaim..



2016. máj. 14. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Akkor most milyen származásút akarsz magadnak?
2016. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod hogy visszahuzzanak ebbe a legkorbe akkor ismerkedj roma fiuval. Ha nem akkor keress egy olyan- akar szinten orvostanhallgato sracok aki nen a ciganylanyt latja benned, hanem a tanult okos lanyt :)

Egyebkent minden tiszteletem eleg kemeny lehet ezt igy csinalni ha nem tamogatnak otthonrol elegge es te megis csinalod. En is orvosis vagyok ugyhogy tudom milyen :)

2016. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, hogy milyen a származása, csak egyszerűen a roma fiúk között kevés az akit partnernek el tudnék képzelni... A legtöbb roma fiú akit ismerek, alul-iskolázott, mindenféle "stiklikből" tartja el magát, vagy segélyből. A magyar fiúk között van aki bejönne, de nekik meg a fent emlitettek miatt én nem kellek.
2016. máj. 14. 11:47
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el vannak fehér férfiak, akiket ez nem zavarná.


Engem is lehet sokan ha megismernék a nézeteim rasszistának mondanának, de minden további nélkül összejönnék egy cigány lánnyal is. A buszon vagy utcán is volt már hogy szép cigánylány nézett nagyon és nekem is bejöttek ők is.


A családdal kapcsolatban pedig tényleg van egy ilyen előítélet még bennem is (félnék ha rosszban leszünk rám küldi a családját), de ez még azért leküzdhetőnek tűnik.


Mennyit jársz el otthonról? Mennyit találkozol fehér fiúkkal? Mennyire adsz nekik esélyt a mindennapokban ismerkedni veled?

2016. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Tisztellek és becsüllek azért, amit írtál! A cigányok kinézik maguk közül azokat, akik dolgoznak, normális életet élnek. Ezenkívül ahogy előttem is mondták, egy tipikus cigány fiú csak lehúzna téged az ő szintjére. Nehéz lesz az előítéletek miatt, de mindenképpen azt ajánlom, hogy magyar fiúkkal ismerkedj.
2016. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

3-as.


Eljárok elég sokat, szoktam bulizni, stb.. :)


De amikor ismerkedésre kerül a sor, mindig visszavonulót fújnak a fiúk az alábbi indokokkal:


- "Én elfogadnálak, de a családom tuti kitagadna, ha Cigányt viszek haza.."


- Ha szakitanánk, akkor a családod elintéz


- Lehet hogy most egyetemre jársz, de majd előbújik a cigány véred. stb...


Nyilván ezeket nem mondják ki mindig nyiltan, de érzékeltetik, hogy ez a gondjuk...

2016. máj. 14. 11:54
 7/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha igaz, amit írtál az orvosival kapcsolatban, akkor le a kalappal előtted.

Végre egy pozitív példa, hogy ki lehet törni annak, aki igazán akarja, ez igen!

Én csak ennyit gondoltam most elmondani, a többiek úgyis hozzászólnak majd a párválasztással kapcsolatban.

2016. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

7-es, köszi :)


Igaz igen, bár azt el kell ismernem, hogy a szüleim anyagilag, a tanulásban mindig támogattak. Nem szegények, szóval ilyen szempontból nem indultam hátrányos helyzetből :)


Az mondjuk igaz, hogy azt soha nem akartam tudni, honnan van a pénz...

2016. máj. 14. 12:00
 9/32 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon rendes roma fiúk is, tudok ilyeneket. Hát amúgy bőrszíntől függetlenül , azzal jössz össze, akivel kölcsönösen szerelmesek lesztek egymásba, vagy lesz valami alapvonzalom, és abból majd később esetleg kialakul. Szerintem ne osztályozd így a fiúkat, hogy hú, ez roma, ez nem roma; hanem csak nézzed, melyik tetszik, kivel tudnád elképzelni hosszútávon. És nagyon fontosak a szemek. A szemei elárulják, hogy az illető mennyire megbízható, azt szerintem mindig figyeld meg.
2016. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Nekem van egy félcigány barátnőm./Nagyon szeretem./Viszont,amikor roma származású sráccal járt,akkor erősen kijöttek rajta a tipikus cigány viselkedési formák (dialektus,stb.).Ezért,szerintem ne a cigányok közt keresgélj :) A származásodra meg légy büszke,nem kell letagadni!

Nem muszály magyarok közt keresgélni...(Latinok?;)

2016. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!