Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy többgyer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy többgyerekes elvált férfi könnyebben talál párt, mint egy egy gyermekes nő?

Figyelt kérdés
Még akkor ia ha a férfival sokat vannak a gyerekek. Ennyivel elfogadóbbak a nők más gyerekével szemben?
2016. máj. 15. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Hát nézd, nekem pl nem kéne egy gyerekes pasi.


De nem láttam még olyat, se nőben se férfiban, akinek gyereke volt, párt keresett és ne talált volna. Szerintem egy bizonyos kor fölött ez már nem mérvadó. 25/N

2016. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a férfival általában nem mindennap van együtt a gyereke, gyerekei, a nővel viszont ritka kivételtől eltekintve a kb. kéthetente lévő láthatásokat kivéve éjjel-nappal ott a gyereke.


A nők, egy kor után nagyon elfogadóak a mai világban az elvált férfiakkal szemben.

Én férjnél vagyok, de tudom, hogy ha egyszer elválnánk, akkor én kifejezetten gyerekes pasit keresnék magam mellé, hisz nekem is vannak gyerekeim. (ha nem lennének, akkor sem lenne ez 30 fölött kizáró ok számomra.)

2016. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Mert a magyar bíróságok a nőknek ítélik szinte mindig a gyerekeket.


Férfi:

Elvan jól magában. Gyerektartást azért fizet, de amúgy önálló háztartásban él, saját élete van, nem kell napi szinten a gyerekkel foglalkoznia. A partnerkeresésnél neki nem szempont hogy napi szinten hogy viszonyul a partner a gyerekeihez. Úgy is általában heti vagy havi egyszer látják majd egymást a párja és a gyerek.


Nő:

Megkapja a gyereked, rászakad a velük kapcsolatos fizikai teendők jó része. Sok idejét elveszi a gyerek. Ráadásul partnernek is olyat keres, aki elfogadja a gyerekeit és hajlandó a nevelésükben részt venni.


Hidd el ha a férfiak kapnák a gyerekeket, akkor meg hirtelen az elvált gyerekes nők találnának könnyebben párt, a férfiak akik a gyereket kapták pedig nem. Tehát ez nemtől független amúgy.

2016. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert nem a férfivel laknak a gyerekek az első esetben, a második esetnél pedig a nővel lakik a gyerek.
2016. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!