Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ felett mennyi ideig várnátok az első együttlétre?

Figyelt kérdés
Nőként kérdezem, hogy ti mennyit szoktatok várni az első szexre, ha már elmúltatok 25 évesek? Szerintetek mi az az idő, ami alapján "komolyan" lehet venni egy nőt?
2016. máj. 15. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha a lány sem szűz, akkor maximum 1 hónap. De 1 hét sem gáz. Végül is nem vagyunk már gyerekek :)
2016. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Én, puszta formaság, de az első randit szeretem szex nélkül letudni.

Utána már nincs korlátozás, de semmi sem kötelező, szóval akár a 2. randin.

2016. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Elmúltam 25 és férfi vagyok, de én nem szeretem bekorlátozni a gondolataimat, dogmák közt élni. Szóval nincs szabály erre nálam, ahogy alakul, de azért nem első randin. Ismerek olyanokat, akik 1. randin szeretkeztek és 5 éve együtt járnak, de olyat is, aki 3 hónap után feküdt le a másikkal és fél év múlva már semmi nem volt a kapcsolatból.

A nő jellemétől, attitűdjétől függ, hogy komolyan veszem-e vagy sem.

2016. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

A második valaszoloval értek egyet, az elso randin biztos nem. Kivéve, ha pont az a randi célja.

31 f

2016. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Maximum néhány hónapot, indokolt esetben. De szerintem ebben a korban már az a természetes, ha minél hamarabb összebújnak az emberek, ha megvan az összhang.
2016. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Este fél 11-ig.
2016. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

együtt töltött idő és a kapcsolat haladásának függvénye. Pl ha heti 1x találkozunk 2 órát, akkor biztos nem fogok 1 hét se nem 1 hónap múlva ágyba bújni vele.


illetve ha a kapcsolat nem halad semmilyen irányban, nem érzem rajta, hogy ő is tesz a kapcsolatért, keresi a társaságomat, akkor sem fogom megdugni.


27F

2016. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
A kérdésből azt feltételezem,hogy te nem szeretnéd elkapkodni.Nekem ezzel nem lenne semmi gondom,akármeddig várnék ha minden más jól működne köztünk.:)
2016. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Amíg én is akarom. A kellő vonzalom, vágy és bizalom is kialakul: ez a pasitól függ, hogy mikor, vagy lesz-e egyáltalán.
2016. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor lesz rá alkalom. Ha 1 hét akkor 1 hét ha 2 akkor meg kettő de azért 1 hónapnál többet nem igazán várnék.
2016. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!