Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon vékony nők. Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony nők. Ti milyen férfira vágytok? Mindig azt mondják, hozzám hasonlóan vékony nőt keressek.

Figyelt kérdés

Én is úgy látom, hogy könnyebben tudunk azonosulni egymással, ha ebben is hasonlítunk.

Viszont eddig csak nálam 10 kilóval nehezebb barátnőm volt, ami ugyan megszokható, de a nyakamba csimpaszkodva szexelés, és a könnyedén felkapom akármikor szitu elmaradt eddig.

Mondták már egy páran, hogy ne elhízott, vagy hízásra hajlamos nővel legyek együtt, mert nem illik hozzám. Elfogadom, ha szeretem... A nagy mellek, és a gömbölyűbb idomok sem néznek ki rosszul, nem erről van szó.

Egy nagyon vékony nő talán engem is jobban elfogadna, jobban illenénk egymáshoz.


Maga a testalkatom vékony gyárilag, vékonyabbak a csontjaim. Van rajtam izom, és inkább sportos vagyok, mint "nyeszlett", ahogy szokták mondani.


2016. máj. 15. 20:30
 1/6 CptTomato ***** válasza:

Bocs nem olvastam végig...de az alapfelvetésed nem igaz... én nekem átlagos testalkatom van kis pocakkal és volt már extrém vékony nőm...meg izmosabb vékony nőm is.

Többnyire igaz amit állítasz de azért vannak jócskán akik nem tükörbe akarnak nézni.

2016. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ neked milyen alkat tetszik.

Ne azért legyél vékonyabbal, mert azt mondják.

Én vékony vagyok és a barátom is vékony, de nem azért vagyok vele, mert mások ezt mondták, hanem mert nekem tetszik!

2016. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik mindkét alkat, de mindkettő más miatt vonzó. A túlsúly szokott zavarni, mert ügyetlenebbnek, esetlennek érzem őt, és nem annyira vonzó, ha egy nő "nagyobb" nálam.
2016. máj. 15. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

En is a hozzam hasonloan vekony pasikat szeretem.


23N (165 cm, 45 kg)

2016. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

23 évesen 45 kiló?!

Hmm, kábé akkora lehet a combod, mint az én alkarom :D

2016. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne tulozzunk, Feri. :D #4 voltam.
2016. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!