Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves srác vagyok 16 cm...

17 éves srác vagyok 16 cm magas és 46 kg vagyis eléggé vékony van itt olyan srác aki hasonlóan vékony és elkezdett gyúrni?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat ? híztál izmosodtál jobbna nézel ki?
2010. jan. 1. 15:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi nem 16 cm magas hanem 165 cm magas :)
2010. jan. 1. 15:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is rohadt vékony voltam. Elkezdtem eszetlenül edzeni. 3hónap múlva már frankón látszott, annyi hogy kaptam hozzá jó sok húzódást meg izületi bántalmak is jöttek. Minden féleképpen érdemes elkezdeni gyúrni. Ha van pénzed konditerembe járjál, és vegyél nyugodtan magas fehérjetartalmú tömegnövelőt. +edzés tervet csináltatsz. A lényeg hogy ÉSSZEL kell csinálni. És mindenkin jön az eredmény, legyen bármilyen testalkatú, csak kitartás és tudatos edzés.
2010. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tök vékony voltam nekem kb fél év kellett, hogy lássak valami eredményt. Csinálj egy megfelelő étrendet és egy megfelelő edzéstervet és legyen benned nagy kitartás csak akkor érheted el a céljaid, de a lényeg hogy csak ésszel mert különben tönkreteszed az ízületeid.
2010. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!