Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol, milyen oldalon találjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, milyen oldalon találjam meg a társamat, ha aszexuális vagyok? Ingyenes fórumok, ingyenes társkereső ingyenes levelezéssel vannak?

Figyelt kérdés

Kitartóan keresem a társamat,amíg élek nem adom fel,

csak nem tudom hol keresek aszexuális,lelkisérült

testileg sérült impotens férfit!


Sajnos eddig még nem találtam meg a társamat,

se élőben se neten

talán neten jobban felvállalják magukat az emberek!

Társnak hasonló kell,hogy legyen erre rájöttem már régen,de még nem találtam meg,sajnos..

REmélem hiányzok neki!


A külső számomra nem lényeges annyira,a belső kell hogy jó legyen!

hűséges,szerethető,csendes,nyugodt,érzelmes,kedves,őszinte korban 30as kellene hogy legyen

30+ felett már ismernie kell az embernek saját magát szerintem..

Amiket leírtam az a különleges férfi kategóriába esik,létezni kell,mert Isten mindenkinek teremtett társat,csak nem találják egymást...


Csak mégis hol,és hogyan találjam meg a társamat?

ez lenne a kérdésem?


Komolyak írjanak,komoly válaszokat szeretnék kérni!



2016. máj. 16. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
"Isten mindenkinek teremtett társat,csak nem találják egymást... " Ha már ennyire ezzel jössz, akkor elgondolkodhatnál azon is, hogy Isten nem aszexuálisnak teremtette az embereket, különben már rég nem élnénk.
2016. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Oké,hogy aszexuális vagy,de gyereket azért szeretnél?
2016. máj. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ace-book.net

okcupidon is van pár aszexuális

2016. máj. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen gyereket szeretnék örökbefogadni!
2016. máj. 16. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:
" Ingyenes fórumok, ingyenes társkereső ingyenes levelezéssel vannak?" Valahogy soknak találom az "ingyenes" igényedet. Ha ezt kiterjesztve is elvárod, hogy idö és energiabefektetés nélkül akkor sehol sem fogod megtalálni.
2016. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figy, kérdező


A kérdésedre akár jelentkeztem is volna, de bevallom, eléggé irritál, hogy ennyi felkiáltójelet használsz. Kerüld őket, mert ez így nagyon nem jó.

2016. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen jelentkeznék, csak sajnos én még csak 23 éves vagyok.


Remélem, hogy majd megtalálod a társadat. :)

2016. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Az impotens férfiak kívánják a szexet,csak nem tudják a hagyományos módon kivitelezni.Ez a vágy ami megvan bennük nem zavarna téged?
2016. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 InterVox válasza:

6 év telt el a kérdés óta.

Próba-remény alapon mégis írtam, hátha...

2022. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!