Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen meghatározó élményeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meghatározó élményeitek voltak eddig internetes társkeresőn?

Figyelt kérdés
Vicces vagy komoly. Egy egyszerű levél, vagy találkozás alkalmával mondjuk.

2016. máj. 9. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer belementem egy tsliba kép nélkül. Gyerekek.. Hadd ne mondjam. Egy fogatlan,magas, szőrös,púpos hetvennek és csövesnek kinéző bácsi várt. Borzalom volt. Pedig baromi intelligens volt a levelezés alatt,és Állítólag 40 éves. Nyilván a "randi " helyszín nyilvános hely volt,ráadásul szabadtéri,Úgyhogy szép lassan elsunnyogtam a túloldalon. 😊
2016. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy kedvenceim az idősebb nők.

Élőben nem mertem lépni, szal neten kezdtem el akciózni.

Mire randi lett belőle kellően feloldódtam, ami annak is volt köszönhető, h kb már minden megtörtént, ami neten keresztül előfordulhat(camsex, privát képcsere).

Így tök jól sikerültek ezek a találkák, aztán később már élőben is mertem nyitni.

Szerencsére negatív nem volt.

Egyszer volt olyan, de az inkább vicces volt, hogy egy teljesen korrekt csajtól kértem képet, azt is a lábfejéről.

Photoshoppal voltak kifestve a körmei!!!!

Nagy Wtf volt, be is fejeztem vele a levelezést :D

2016. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy egy órát levelezgettem egy "dom"-mal, aki a barátnője mellé harmadiknak szánt volna. Ez az első 30 percben kiderült, a másik 30 percben próbáltam volna elmagyarázni neki, hogy talán ezzel kéne kezdeni az ismerkedést. Szerinte viszont ahhoz, hogy neki már van egy barátnője nem fontos tényező.
2016. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második elküldött levelemből lett egy bő másfél éves kapcsolat úgy, hogy nem távkapcsolatot akartam, de mégis egy messze lakó lánynak írtam. But it turned out to be good. Azóta vége lett, nem próbálkoztam még újra.
2016. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elég sokáig (hetekig) levelezgettem egy 40 éves nővel (most vagyok 35, ez 4 éve volt). Kulturáltnak, intelligensnek tűnt, és a kép alapján jól is nézett ki. Mindig visszaírt, így azt hittem, lesz is belőle valami - legalább egy találkozó - de amikor azt felvetettem neki, már nem válaszolt. Így annyiban is maradt a dolog. Nem értem, hogy miért írt ilyen sokáig vissza rendszeresen, ha nem is akart találkozni, vagy lehet csak levelezőtársat keresett? Azt akkor viszont ügyesen titkolta... :)
2016. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egy időben belementem a vakrandikba. Akkoriban jól is néztem ki(lehetőségeimhez mérten).

A csaj nagyon kedves volt a neten, én pedig figyelmetlen, mert az adatlapját sem néztem meg rendesen: 142 cm magas volt és kb 80 kg.

Gyerekek, a csaj úgy ment egy hátizsákkal, ahogy a törpék a Hófehérkében, éppen csak hogy a Hey-hó-t nem énekelte közben.

Ami tetézte a dolgot, hogy imádott hangos lenni és aki akarta, annak sem volt esélye, hogy ne vegye észre.


Szóval úgy jártam, mint Kyle az Apple apró betűinek elolvasásával: rohadtul megtanultam olvasni...

2016. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vissza nem írás, az annyira meghatározó tényező volt, hogy le is töröltem magam mindenhonnan.
2016. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8 év alatt,több oldalon akadtak negatív és pozitív élményeim is egyaránt.

Nem sokszor,de vakrandiban is volt részem nekem is.

Én is beleszaladtam nem egyszer a valótlan fotók okozta traumákba.:)

Azóta hangsúlyozom,hogy több és aktuális fotót szeretnék látni.

Akadtak emlékezetes kalandjaim,kapcsolataim is azért.

F40+

2016. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt több találkozásom is netes ismerkedésből. Mind jók voltak, de én alapból csak barátkoztam, és ők is.

Egy kivétel volt, ahol első találkozásunkkor pár óra után kiderült, hogy nagyon működik a kémia köztünk, és nem csak baráti talin vagyunk, szóval azóta is együtt vagyunk. hamarosan 1 éve :)


23f

2016. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!