Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek bejön az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejön az, ha egy lány csendesebb, de ha kettesben vagytok, szenvedélyes?

Figyelt kérdés

Csak mert én mindenhol azt látom, hogy szinte mindenkinek vagány, nagyszájú, poénkodós barátnője van, de én nem tudok ilyen lenni, nem olyan a személyiségem. :(

Viszont pl. az ágyban vad meg bevállalós vagyok, ott már nincs gond, meg ha ismerős környezetben vagyok, akkor sincs. :) Csak ugye sokan már az első randi után lekopnak, mert idegeneknek nem tudok ilyen hamar megnyílni...


Van olyan, akit ez nem zavar?

20L


2016. máj. 16. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Van, de gondolom nem ismerkedsz.:D
2016. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen van
2016. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább az ilyen lányokat kedvelem, szerintem előny.
2016. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon! Az más kérdés, hogy sok lánnyal találkoztam, aki ilyennek tartotta magát, de semmiben sem volt más kettesben. A szenvedélyestől is messze volt.
2016. máj. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kifejezetten ez jön be.


24/F

2016. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar inkább örülök neki. De már egyre kevesebb ilyen lányt találni vagy pedig annyira csendesek hogy már online sem lehet velük beszélgetni :)


Hasonló beállítottságú barátnőm volt, nagyon szerettem. Ettől függetlenül szakítottunk de nem ezen dolgok miatt.

2016. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,sőt igazából egy ilyen lányt keresek én is,mivel a természetem hasonló.Én sem vagyok rögtön egy dumagép,és épp ezért hiszik azt először hogy unalmas vagyok.Ha már ismerem a társaságot akkor vígan elpoénkodok én is.
2016. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!