Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismertek olyan férfit/nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan férfit/nőt, aki nagyon jófej, aranyos, normális, kedves, humoros, de otthonülő típus, pedig lehetne sok lehetősége?

Figyelt kérdés
Ezáltal nem találja meg a párját könnyen, mert a netes ismerkedést nem meri, vagy nem akarja erőltetni?

2016. máj. 18. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ennyi elég is volt, köszönöm a válaszokat, lezárom a szavazást.
2016. máj. 18. 16:24
 3/13 anonim ***** válasza:
xD micsoda szavazás volt hölgyeim és uraim
2016. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én otthonülő ember vagyok, aki növény életmódot folytat, várja a lehetőséget valami újra, mert ez így nagyon nem okés.

Szóval nem vagyok otthonülő típus, de erre kényszerülök. Remélem minél hamarabb vége.

21F

2016. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, és mindezek mellé olyan álomvilágban él, hogy nem véletlen nem találja a partnerét. :D
2016. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes volt feltenni a kérdést...
2016. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Bocsi, nem akartam elvenni senki kedvét a kérdéstől, tényleg. :)

Csak nincs nagyon mit hozzátenni a dologhoz. Ismerek több ilyet is, általában férfiakat, a haveri társaságomban is akad ilyen. Kedvesek, aranyosak, okosak, de valami miatt nincs önbizalmuk, félénkek. Szeretnék nekik segíteni valahogy, hogy vállaljanak több kockázatot, de nem igazán tudom hogy csinálni úgy, hogy ne tűnjön úgy, mintha bele akarnék pofázni az életükbe.

2016. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem csodálkozom ha a fiuk rákényszerülnek erre énis rávoltam 19 éves korig a másik hogy aki lánylétére ilyen ott vmi agyprobléma lehet hogy pár kattintást képtelen megtenni 500 új ismerősért társkeresőn.
2016. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
elrontottam a kérdést is, szóval mindegy 1-es, így nem jó
2016. máj. 18. 16:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerek. Én magam.
2016. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!