Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kifejezetten unalmas otthonülő...

Kifejezetten unalmas otthonülő szűz srácként mennyi esélyem van normális kapcsolatra egyszer?

Figyelt kérdés

Tehát tipikusan ez az otthonülő típus vagyok aki élére állítja a könyveket a polcon meg szeret otthon főzőcskézni akár egymaga, szereti az állatokat(kutya, macska) és nem igazán szeret nagy társaságba menni..

Konfliktuskerülő nem szeret veszekedni lehetőleg minden legyen halál nyugodt és minél egyszerűbb..

21 éves vagyok de ha lesz is valaha kapcsolatom én sajnos csak komolyat tudok elképzelni tehát gyerek stb...egy életre

De eddig mindenki lekoptatott. Nos a külsőmet tekintve nem mondanám magam olyan nagyon csúnyának arcra szerintem és mások szerint is minimum átlagos vagyok, ami a fizikumomat illeti hát mindenki magában eldönheti ami biztos hogy rendszeresen kondizom otthon végzek minden gyakorlatot, futópadom is van, plusz rengeteg súly hetente legalább 3x1,5 órám ezzel telik +odafigyelek a helyes és egészséges táplálkozásra is.

Társkeresőkön próbálkoztam igazán de ott jószerivel senki nem válaszolt a leveleimre sajnos..

És most gondoltam kicsit jobban bele hogy végül is nem értem mi velem a probléma a fenti dolgokon kívül, jó embernek és megbízhatónak tartanak.. a rám bízott munkát mindig legjobb tudásom szerint végzem el.

Főleg a szülők/nagyszülők és keresztszülők kéretlen kérdéseire nem tudok kielégítő választ adni. Hiszen állandóan ezzel macerálnak hogy "nálad h. h. nem volt még egy leányzó sem?"

Az tuti biztos hogy prostituálthoz soha nem fogok menni tehát az kizárva.. Mi a véleményetek a helyzetemről? Jöhet hideg-meleg csak őszinte legyen és ne 1 szavas..

Köszönöm hogy elolvastad.


2015. febr. 6. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tipikus gyk-s srác vagy.Így neked is csak azt lehet tanácsolni,mint a többi x ezernek: Majd biztosan találsz valakit,akivel boldog leszel,előtted az élet stb..
2015. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%

Az első gondolatom rólad az volt, hogy nyálgép/balek.

Felejtsd el ezt az "egy életre keresek magamnak párt" ökörséget, főleg 21 éves szűzként. A szűz lányok szoktak ilyenekkel jönni és te nem vagy az.

2015. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De én tényleg nem tudok mást elképzelni és amikor meg is próbáltam akkor is állandóan ez a "fura vagy" dologgal jött mindenki.. baj ha valaki fura? Tényleg ilyen egy átlag gyks srác? Nem is tudtam :)
2015. febr. 6. 21:11
 4/20 anonim ***** válasza:

Tesó csak h bíztassalak. Én is 21 éves vagyok,egyetemista,2 éve van kcsoim,jól öltözködöm,én se tartom magam rossz palinak (jobb napokon még talán kifejezetten jónak is) szotam bulizni járni kb. havonta 1 alkalommal, meg még egyéb más helyekre is. AZ érme másik fele,hogy 3 éve nem volt barátnőm,és összesen eddig 2 barátnőm volt.Elég válogatós is vagyok,külsőre meg belsőre is,de tény,hogy 2 éve nem jött össze semmi,már azon gondolkozom,hogy lehet örömlányokhoz fogok járkálni,mert egyszerűen már most jó lenne valami.

Szóval oda kell amgát tennie az embernek,ha jó barátnőt szeretne,és még így se nagyon sikerül :D

2015. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm hogy ezt megosztottad velem, bár ettől nem lett jobb :) Annyit mondhatok hogy én egyáltalán nem vagyok szerintem válogatós teljesen átlagos vagy az alattinak mondott lányok is felkeltik az érdeklődésem.
2015. febr. 6. 21:20
 6/20 anonim ***** válasza:
40%

Veled egy baj van csak. Hogy nincs tapasztalatod!


A párkeresés nem abból áll, hogy meglátod a nagy őt és boldogan éltek amíg meg nem haltok! Minden életkorban egy kicsit közelebb kell kerülni a végcélhoz. Tiniként megélni a diákszerelmet, 18-20 között már illene az első komoly kapcsolatnak meglennie. Van akinél ez nem tart sokáig, de te értelmes srácnak tűnsz, ezért tutira több évig tartana. (Mire belátnád hogy nem fog egy életen át működni) Aztán jönnek a rövid és hosszabb kapcsolatok, megtanulni csajozni(hogy majd az igazit fel is tudd szedni) és tovább fejlődni párkapcsolat téren(hogy meg is tudd tartani). Ekkor már a nagy számok törvénye alapján az egyik nő már közel tökéletes lesz minden téren. Elsőre ez a legritkább esetben jön össze, szinte soha. Teljesen más miatt maradnak együtt az első kapcsolatosok, nem a szerelem miatt.

2015. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó tényleg nincs semmi tapasztalatom, nem éltem át diákszerelmet sem...de ez olyan mint a legtöbb állás, kell a tapasztalat a felvételhez, de tapasztalat nélkül nem vesznek fel..akkor hogyan? :)
2015. febr. 6. 21:43
 8/20 anonim ***** válasza:

a barátom is folyton ilyeneket mondott magáról meg önbizalomhiányos volt és nem hitt benne, hogy találhat valakit, 19 évesen én lettem az első barátnője azóta is boldogok vagyunk együtt

nekem pont akkor tetszett meg, amikor elmondta, hogy valójában ilyen :D

szóval lesz majd valaki, akinek biztos te is megtetszel :)

2015. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A párkeresőkön sajnos olyan nagy a dömping,és olyan sok pasi jut egy nőre, hogy az elképesztő. DE nem lehetetlen. Egyre több olyan házaspárral találkozok, aki párkeresőn jött össze a másikkal.

A dolog lényege az, hogy MENJ oda, és SZÓLÍTSD meg a nőket!

Én már az unokaöcséimet is arra tanítom, hogy aki azt látja, valaki dolgozott a külsején, szép a frizurája, csinos a megjelenése, az okkal teszi, menjen oda, dicsérje meg, mert a bókokat mindenki szereti.

Nő vagyok, és észrevettem, hogy nagyobb városokban ez a "módszer". Nem kell kifejezetten bulizni menned "húspiacra" a zebrán, vagy a villamoson is leszólíthatsz bárkit. Ha nem sikerül, akkor kapásból mondhatod, hogy a másik irányba mész,többet nem is kell látnod. Ha meg összejön, akkor az egy remek nap, csak öt perc volt az életedből, esete már hívhatod is randiegyeztetés céljából. Működik: én anno össze is költöztem a sráccal, aki a zebrán szólított le ;)

2015. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Baromság nem csak így lehet ismerkedni gyakran nem jó módszer az utcán levő nők leszólítása. Egyszerűen csak nem kéne feszengenie az illetőnek, mert semmiről se maradt le, hiába érzi azt. Az, hogy tapasztalatlan nem jelent semmit, nem kéne ennyire komolyan venni ezt a témát, mert tényleg nem maradt le semmiről. Az viszont jót tenne neked kérdező, ha többször kimozdulnál. Mindjárt itt a tavasz olyankor lehet jókat kirándulni, én is azt fogom tenni.
2015. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!