Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekes kutatás a mai nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes kutatás a mai nőkről?

Figyelt kérdés

A saját fb profilom mellé csináltam egy fake másik profilt. Mindkettőn tettem ki egy egészalakos képet. Az egyiken én vagyok 182 cm 86 kg. A másikra kitetten egy hétköznapi, mai trendinek számítò testalkatot. Olyan 180-185 cm 50-65 kg közöttit.


Ráirtam ismeretlenül egy 18 éves lányra ,egy 25 évesre és egy 32 évesre.


Az eredmény hogy a saját profilomra egyik sem válaszolt,sőt haromból kettő azonnal blokolt is. A fake profilra mind a három visszaírt hogy beszélgethetnénk.


Mi a fene van a mai villággal hogy ha nem vagy 28 evesen tini testalkattal rendelkező akkor már nem is lehet barátnőd?


2016. máj. 19. 10:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
89%
Én 26 vagyok és senkinek nem válaszolok, aki ismeretlenül írogat facebook-on. Ez is beleszámít a kutatásba? :D
2016. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos nem is várhatsz sokat egy internetes társkeresőn, szerintem jogos hogy ott mindenki számára tetsző embert keres. Ezért kell élőben ismerkedni.
2016. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
81%

A lányokról nem tudunk semmit, hogy milyenek. Lehetnek ez alapján egyszerű hétköznapi lányok, meg szolis plázap.csák is.


Amúgy lehet, hogy nem akartak egyszerre több emberrel ismerkedni, viszont te két személyben is rájuk írtál, és valami alapján választaniuk kellett.


Amúgy nem unjátok még ezt a "mai nők" szöveget? Éltél 100, 200, 1000 éve is, hogy tudod pontosan, azok a nők milyenek voltak? -_-

2016. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Nem. Mert itt az a lényeg hogy mindkét profilról úgyan arra a három kiszemeltre írtam rá. És a nem valódira írtak is csak azért mert az vékony férfit ábrázól.
2016. máj. 19. 11:04
 5/53 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként 3 személy nem reprezentatív, hiszen 3 személy alapján nem tudsz több millió embert megítélni. Márpedig te most ezt tetted.
2016. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
98%
Ezt senki nem fogadná el tudományos érvényű kutatásnak. 3 fős, nem reprezentatív minta. Te választottad ki, hogy kikre írsz rá, a saját ízlésed, szempontjaid szerint. Éppenséggel ebből azt a következtetést lehet csak levonni, hogy te valamiért az olyan nőkhöz vonzódsz, akik egy bizonyos férfitípust preferálnak. A "kutatásnak" akkor lenne értelme, ha teljesen véletlenszerűen kiválasztott nőkre írtál volna rá.
2016. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem fej nêlküli fotókat tettêl ki.

Inkább ott lehet a "bibi".

2016. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

3# persze és választottak is. A testalkat alapján.


Nem unjuk mert most kb mindegy milyenek voltak 50 éve mi most élünk és nem lehet partnert találni.

2016. máj. 19. 11:08
 9/53 anonim ***** válasza:
88%
5: pontosan, de nem azért nem reprezentatív, mert kevés, hanem mert a kérdező választotta ki a mintában szereplőket, ez pedig hitelteleníti az egészet.
2016. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
96%
Biztos hogy nem testalkattal volt a gond. Egyszerűen nem voltál szimpatikus, nem tetszettél nekik.
2016. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!