Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyedülálló nők leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stefan88 kérdése:

Az egyedülálló nők leginkább a párkapcsolatban élő férfiakat veszik célba. Lányok/Férfiak, vélemény?

Figyelt kérdés

Persze semmiféle mintavételi és statisztikai értéket nem látok a kutatás mögött és lehet ez egy újabb "Britt kutatók" által készített kamu "kutatás" de kiváncsi lennék a véleményetekre.


[link]



2015. szept. 20. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Fenetuggya :)

Nekem most éppen egyedülállóként nős barátom van, de egyáltalán nem azért, mert őt vettem célba. Hónapokig fent voltam három társkeresőn, csupán két kikötésem volt, korombeli legyen, és független. Nem volt egy sem.

Aztán egy másik fórumon elkezdtem beszélgetni valakivel, nagyon jól megértettük egymást, összemelegedtünk, mondhatnám, beleszerettem, és nem érdekelt, hogy nős.

2015. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nos, bár egyáltalán nem etikus a helyzeted, végülis te nem követtél el "bűnt", a pasi annál inkább. Ha neked elég a szerető szerep, akkor sok sikert.
2015. szept. 20. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz sajnos manapság,ami gusztustalan szerintem,de hát ő dolguk...

Nincsen gerincük egyszerűen,nem tanította meg senki nekik,hogy mi az a gerincesség.

2015. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nézőpont kérdése. A nőkben is van egy rakat versenyszellem és mindig próbálják legyőzni nőtársukat, így szerintem nekik is kihívás egy kapcsolatban lévő pasi elhódítása. Hogy ez mennyire etikus, az más kérdés. Ha mondjuk barátnők akkor egyáltalán nem az :O


Másrészről próbálkozni lehet, ha a faszi hagyja és belemegy akkor már egyikőjükről se mondhatni el, hogy etikusan viselkedik. Másrészről meg akkor a nők vállalják azt is, nem lesz normális kapcsolatuk csak futó kalandjaik. De azért érdekel, mennyire is erős a nőkben ez a féle "versenyszellem" :D

2015. szept. 20. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Mivel férjnél vagyok....így én is látom, hogy nem egy nő moccant már rá a férjemre.. Az már más kérdés, hogy amint megtudták ki a felesége, nem is kísérleteztek többet. :D Ettől függetlenül, undorító, ócska, szánalmas az olyan nő, aki tisztában van azzal, hogy a pasi párkapcsolatban/házasságban él...és mégis a karjaiba veti magát. (és mindegy, hogy a pasi is nyitott rá...vagy sem...ez nem változtat semmit a nő felelősségén...)
2015. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet h mert akik foglaltak,ki vannak virulva
2015. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos elég nagy az a rétegük a nőknek akiknek ugyanaz a pasi kell, ugyanaz aki épp foglalt nem pedig a másik 10 .
2015. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért érdekelt volna, hogy más egyedülálló nők, akiknek párkapcsolatban élő/nős barátja van, hogy élik ezt meg, valóban célba veszik a párkapcsolatban élő férfiakat, vagy egyszerűen így adódott.
2015. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Nincs ebben semmi bonyolult, alapjában véve a nők szörnyen egyszerű lények. Van barátnőd => meg tudtál hódítani egy nőt, tudsz valamit, erős vagy, életképes => kellesz. Ennyi benne a logika.
2015. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg khhurva undorító ez különben...

Az a helyzet,hogy ebben van a kihívás.Az elhódított férfi egy igazi trófea,mert nehezebb megszerezni.

És igen,szerintem is a legtöbb nőnek ma már a foglalt férfiak kellenek.

Szerintem gonosz..de ebben láthatják a tiltott gyümölcsöt.

2016. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!