Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből gondolja sok ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolja sok ember, hogy sok ilyen férfi rohangál az utcán, mint amit a kérdező keres?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Írják hogy sok ilyen férfi rohangál az utcán. De miből gondoljátok ezt? Ugyanis ezek baromi relatív tulajdonságok. pl kinek mi a kedves vagy kinek mi a humoros. Lehet hogy a kérdezőnek kevés ember esik a humoros kedves stb tulajdonságokba.


2016. máj. 19. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehogy már ne tudd eldönteni ki kedves, meg ki nem. :D

A humoros meg amúgy is relatív dolog. Társaságfüggő is, nyilván az ember nem viccelődik olyan helyen ahol utálják mondjuk... Meg mennyire jó napja van az embernek az is közbejátszik. De alapvetően a humor intelligenciafüggő.

2016. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Nehogy már ne tudd eldönteni ki kedves, meg ki nem. :D "


Nyilván el tudom, nem ez a kérdés, hanem ami lehet nekem kedves az lehet másnak nem az.

Szerintem nagyon sok a mű kedves, aki csak megjátssza.

Szóval szerintem egyáltalán nem rohangál sok ilyen férfi az utcán,

2016. máj. 19. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők nagy része ugyanezeket sorolná fel elvárásnak, mint amit a kérdező leírt. Amit kihagyott, hogy határozott, férfias, kezdeményező viselkedése legyen és legalább átlagos de inkább egy kicsit átlag feletti arca. Na ilyen viszont már nem sok van.
2016. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nem létezne a kedvesség színlelése jelenség valós. Nekem fura férfiként, hogy ez gondot jelenthet a nőknek. Én pár másodperc alatt el tudom dönteni ki az aki kedves, és ki az aki csak megjátssza.
2016. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!