Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Gyerek koroma a telepules szegenyei kozt volt a csaladom sajnos emiat nem is mertem kezdemenyezni zavart a csalatom anyagi helyzete. Most 17evre ra ott tartok hogy a penz nem szamit

Figyelt kérdés
nekem de komolyan napi 20-30ezer elkoltese semmi.Viszont most banom hogy gyerek koromba nem mertem kezdemenyezni nem talalom a helyem
2016. máj. 22. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A pénzre hivatkozni csak kifogás,akkor is az volt és most is az.
2016. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdést. Gyerekként nem csajoztál, de most felnőttként tudnál. Mi gátol meg???

Amúgy pedig gondolom az okosabb nők elhajtanak, mert rettenetes a helyesírásod! Én is azt tenném (és ez most nem az ékezetekre szól, hanem "emiatt", "gyerek koromba")

2016. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszú az élet.Ha bepótolni már nem is tudod a régi vágyaid, tedd meg azt,amire lehetőséged van.
2016. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy agyonhasznalt ruhakba /mert kb 2ruhat ilyen olcso piacit kaptam egy evbe/milyen benyomassal lehetne csajozni?


igen hobbijaim vannak utazgatok de egyedul nem jo

2016. máj. 22. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
"Mi lehet a baj velem?" Biztosan ezt akartad kérdezni? Nem azt, hogy: Mi lehet a bajom ezek után?
2016. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!