Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tartós kapcsolatom valaha úgy egy nővel hogy sajnos hirtelen haragú vagyok és így néha eljár a kezem?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla de ha felhúzom magam nagyon könnyen eljár a kezem. Emiatt elhagytak mind a nők pedig állítólag nagyon helyes sportos pasi vagyok
2016. máj. 1. 18:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon félreneveltek. Nem is érdemled meg és nem is várhatod el senkitől h ezt bevállalja.
2016. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
7%
Én is hirtelen haragú vagyok és tele gyűlölettel. Szerintem a nők egyik része tűri a verést, másik része nem tűri. Itt írta nekem egy beképzelt szuka, hogy még az alkeszok, meg a drogosok is férfiasak, nekik azért van nőjük, mert olyan kell a nőknek aki semmibe veszi őket, ezt az army of me nevű riherongy mondta. Talán csak provokálni akart, de én ismerek egy agresszív, alkesz, drogost, akinek felesége és gyereke van.
2016. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
95%

Az értelmes nők menekülnek az agresszív, hirtelen haragú pasiktól.

Kezeltesd magad, járj el olyan szakemberhez, aki ért a dühkezelési gondokhoz.

2016. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
2%
Szóval van olyan nő, aki tűri a verést, más nők nem tűrik és szakítanak. Érdekes dolog ez.
2016. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%

Sanyi vagyok, a nagyon erős

A beszólásom mindig velős

A megbocsátás nem kenyerem

Hogyha megcsalsz, eljár kezem


Izmos vagyok, igazi alfa

Sudár termet, nagy a talpam

Fogadj el így, nincs jobb nálam

Kárpótolhat széles vállam

2016. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Van ra esely! De magambol kiindulva nem turnek meg egy ilyen pasit. Akarmennyire is szerelmes lennék,akkor sem.
2016. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező te alapból agresszív vagy? Vagy voltak dolgok pl. gyerekkorodban, amik miatt ilyen lettél? Én pl. gyerekkori sérelmek, kudarcok, félelem, stressz hatására lettem ilyen. A gyűlölet is mindig akkor erős bennem, ha mások provokálnak.
2016. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem, és így van rendjén, az ilyen emberek ne akarjanak párt.
2016. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
7. Stressz gyermekkoromba. Apám miatt főleg
2016. máj. 1. 18:13
 10/49 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kezeltessétek magatokat, és ne várjátok el, hogy mások tűrjék a dühkitöréseiteket, mert sérültek vagytok.
2016. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!