Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt magyarázza el nekem valaki, hogy hogyan lehetséges az, hogy egy gyilkos hajlamú embernek lehet barátnője, egy normális pasinak meg nem?

Figyelt kérdés
Direkt nem irom le a nevét az illetőnek, mert úgyis mindenki tudja, kiről van szó.Tényleg az ilyenekhez képesek csak vonzódni szinte a nők, de ugyan miért? Képtelen vagyok felfogni. Aki meg szivét-lelkét kitenné egy barátnőért, azt gúnyolódva rázzák le magukról a nők, miért van ez?

2016. márc. 14. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kiről van szó.
2016. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert aki képes ölni, az mindenre képes.
2016. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kiről van szó?
2016. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Dominik1991-re gondolsz, mi? :D
2016. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
K.Bálintra gondolok.
2016. márc. 14. 12:44
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
akkor azt biztos nem tudod kérdező hogy mielőtt kivégezték Ted Bundyt szerelmes leveket százait kapta.
2016. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert aki a "szívét-lelkét kitenné egy barátnőért" ahhoz nem vonzódnak a lányok. Általában az ilyen pasik unalmasak vagy nem tudják önmagukat adni, nem képesek tényleg emberként kezelni a lányokat/nőket, mert csak az utóbbit látják bennük. Még sorolhatnám a "rossz" tulajdonságokat, de inkább nem teszem. Ezek nyilván nem mindenkire igazak, legalábbis nem teljes mértékben vagy nem olyan formában, ahogy leírtam, de aki magát "normális" pasinak tartja és nem talál barátnőt, ott valami gikszer azért mégis csak van.
2016. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
73%
Mert szted a homlokára volt írva, hogy le fogja szúrni? Gyerekkoruk óta barátok voltak. De melyik gyermekkori barátodról feltételeznéd ugyanezt?
2016. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Még jó hogy nem a katonákra gondolsz, a legtöbbjüknek van párja ahogy nekem is, bár nem voltam külszolgálatban.Idehaza meg a lőtereken lövünk.

Ez a K.Bálintos űgy meg egy fel fújt maszlag.Minden nap megölnek valakit.

2016. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Mert az itteni normális pasik a lehető legritkábban azok. Sokkal inkább éretlen kisfiúk, fura elképzelésekkel a világról és a nőkről.

A gyilkosokra meg nincs ráírva, hogy vigyázz kinyírlak ha nem tetszik valami.

Érdekes van egy csomó normális pasi ismerősöm, valahogy a többség tartós párkapcsolatban él. Párom se nyafogott a gyakorin mikor anno nem talált olyan nőt akit komolyan lehet venni. Élt, dolgozott elfoglalta magát aztán találkoztunk. Mellesleg exeim közt nincs még büntett előéletű sem. Mind normális "jófiú" volt. Nem itteni nyafogó, hanem magával és a világgal békében élő kiegyensúlyozott ember.

2016. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!