Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lehetséges az, hogy így valaha párt találok?

Figyelt kérdés

Pszichológiai problémákkal kűzdök, félek "rámenni" egy lányra, tartok az új dolgoktól az élet minden területén. Volt már 2 barátnőm, de mint kiderült ők még defektesebbek voltak mint én...

Egyébként okos értelmes vagyok, csak ez az érzelmi intelligencia vagy hogyan szokták nevezni? ez nem alakult ki nálam. De a nem érzelmi hanem a sima, IQ-m elég magas a matekban nagyon jó vagyok, meg nagyon jól fog az agyam az olyan dolgokban amelyeknél úgy kell dönteni hogy "vagy fekete vagy fehér" de például egy randin nem tudom hogy a lány mit akar tőlem, volt egy eset: nagyon arra terelődött a szó, hogy én hogyan szoktam rámenni a lányokra, de nem kapcsoltam, mondtam, hogy én nem szoktam. Aztán kiderült, hogy várta, hogy megcsókoljam, de én egy nyilvános helyen biztos nem merném ezt megtenni, sosem történt velem ilyen de mégis az a kép ugrik be hogy utána ellök a lány magától és ad egy pofont és akkor az egész utca engem nézne. Még mikor régebben jobban volt önbizalmam akkor "csajoztam" és olyan 10 esetben viszonozták a csókot egyetlen egyszer volt hogy nem. Szerencsére egy parkban voltunk csak 2-en, hihetetlen gáz volt...

Pedig nem is nézek ki rosszul. Sokan azt is gondolják, hogy én milyen sok lánnyal voltam, teljesen félreismernek. Hónapokig depressziós is voltam, az már szerencsére elmúlt, nincs bennem most olyan érzés mint akkoriban hogy "semmi értelme az életemnek" meg ilyenek. De továbbra sincs önbizalmam, már ha találkozni akar velem egy lány akkor az első 4 dolog amire gondolok: Szerkesztett képei vannak igazából biztos vagy 100 kiló. Fejben fogyatékos, ha már velem kezd. Le akar húzni pénzzel. Biztos valami szivatás.

Szóval nem tudom én, hogy lesz-e így valakim?

Kocsim sincs, lehetne ha akarnék, de tartok a vezetéstől is, mert "új" dolog, már ha belegondolok is kiráz a hideg, olyan félelmem lenne tőle. Biztos sokan nem fogják megérteni az olvasók közül a problémámat. De hátha valakitől kapok normális, építő jellegű választ.



2016. máj. 22. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
:D
2016. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyjából értem miről beszélsz bár nekem pont nem a randik a félelmem :D az soha nem keltett bennem ilyen gondolatokat viszont tény hogy a távolsági buszra is abban a buszmegállóban szeretek felszállni ahol megszoktam és annál a penztárosnál fizetni akit megszoktam stb. Eleinte a csekk befektetés is komoly stressz helyzet volt. Viszont erre az a gyógymód hogy addig erőlteted bele magad ilyen helyzetekbe amíg már nem okoz gondot. Az érzelmi intelligencia meg tanulható ha figyeled az embereket. Én előbb olvasok a nonverbális jelekből mint a sorok között.

Nálam ez vált be.

20/l

2016. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!