Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaha fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaha fel fogom ezt dolgozni vagy tényleg véget vetek az életemnek?

Figyelt kérdés
A mai napon az elkeseredés legalsó szintjére jutottam,fogalmam sincs hogyan tovább,de úgy érzem képtelen vagyok így élni tovább.Fiú létemre magas,sovány testtel vert meg a sors,amit szinte emberfeletti erőfeszítésekkel sikerült évek alatt egy általam már normális szintre felhoznom.Jelenleg 188 cm-hez 78-80kg vagyok,minimális felesleggel.De miután mindenhol megkapom a "sovány" jelzőket,meg,hogy nem vagyok férfias és vonzó,a lányok lenéző,flegma tekinteteit,azt,hogy soha nem volt még barátnőm és senkinek nem tetszettem...egyedül nincs értelme tovább folytatnom a harcot.
2014. ápr. 3. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ugye te nem a "magas vékony pasik menjenek a francba" napi poster vagy?
2014. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
feladtam a harcot.vége.
2014. ápr. 3. 19:53
 3/20 anonim ***** válasza:
Én 165 cm, 55 kg vagyok, mégis mindenki gebének meg csontkollekciónak hív. Na most akkor én is vessem bele magam a Dunába? Mit foglalkozol másokkal?
2014. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
ja és lány voltam
2014. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél életképtelen. Ha most ott lennék akkor biztos belevernék a fejedbe.
2014. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ne legyél már ilyen. Egyszer élsz, fogd már fel.
2014. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább értékelned kéne ezen adottságodat. Eleve kisebb az esélye, hogy soványként cukorbeteg legyél, kisebb az esélye, hogy szív- és érrendszeri rendellenességeid legyenek, és mág sorolhatnám. Mindig minden csak nézőpont kérdése.
2014. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Talán sportolni kéne drága barátom

180cm és 50-55kg voltam, elkezdtem edzeni, lettem 72kg, sok sok időbe tellett, de nem bánom, és ez idő alatt a kondizás az életem részévé vállt, mint a levegővétel, és nem akarom abbahagyni amíg időm engedi. Felszedtem magam némi izommal, és szeretném tovább gyarapítani, 85kg-ig minimum, ami megint rengeteg idő lesz, de még pár évig biztos élek, szóval kivárom.

Így is nagyon vékonynak találom magam, de nabumm, így áldott meg a sors, minden másban is tragédia az életem, de van egy célom szeretném elérni, sok más dolog nincs is ami jó az életemben, szintén egyedülálló vagyok, de már belefáradtam hogy lányt keresgéljek, azt mondják egyszer majd jön magától, akkor jöjjön, én már sok mindent megpróbáltam, semmi nem vált be


Neked kell erősnek lenned, mi csak tanácsokat osztogathatunk

2014. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
sportolok....
2014. ápr. 3. 19:59
 10/20 anonim ***** válasza:
172 centi vagyok és 50 kg, úgy, hogy sportolok és zabálok. Na meg "férfi". Van ennél megalázóbb?
2014. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!