Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mióta számít ennyire "veszélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta számít ennyire "veszélyesnek" a flörtölés?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem az egyik haverommal, aki mesélte, hogy a buszmegállóban próbált szemezni az egyik csajjal, aki egyedül ült a padon. Viszont nem tudom, hogy viselkedhetett, de a csajnak nagyon nem tetszett és tudomására hozta, hogy ha továbbra is folyamatosan bámulja, akkor azonnal hívja a rendőrséget és eközben folyamatosan savazta. Ráadásul elmondása szerint a közelben járőrözött két szolgálatban lévő rendőr, szóval nem véletlen, hogy ezzel fenyegette meg. De fogalmam sincs, hogy történhet meg ilyen, bár nekem van barátnőm, de gyakran szoktam flörtölni lányokkal, néha elbeszélgetek velük, rosszabb esetben csak egy-egy mosoly kíséretében közömbösen félrepillantanak/továbbállnak, de sosem volt ilyen rossz tapasztalatom. A srác még csak nem is néz ki egy börtöntölteléknek (mindketten egyetemisták vagyunk Bp.-en) talán én egy kicsit barátságosabb kinézetű vagyok (de ezt csak feltételezem) sportolok (180 cm, szálkás/vékony testalkat), barna haj, sima arc, szóval semmi extra és ő is szinte egy az egyben így néz ki, mint én, csak fél fejjel alacsonyabb (168-170 körül lehet és ő is vékony alkatú). Neki is volt már kapcsolata, de csak egy (igaz az viszonylag elég rövid volt), szóval feltételezem, hogy nem úgy viselkedett, mint egy kiéhezett szatír. Na mind1, viszont tényleg nem értem és kíváncsi lennék a ti véleményetekre, mert azért csak az egyik legjobb haverom, és hátha ti tudtok írni valami okosat/élményt/tapasztalatot, amit neki is érdemes lenne tudni. Vagy szerintetek mi lehet az oka, hogy ilyen bizarr élményben lett része? Valami ultrakonzervatív csajt fogott ki pechjére, vagy nála lehetett valami gebasz? Azt még megjegyzem, hogy korábban is flörtölgetett elmondása szerint, de csak 1-2 alkalommal volt, hogy kissé visszamosolygott a csaj, a legtöbb alkalommal azonban közömbösek voltak vele szemben, tehát nem olyan rutinos, mint én. :P

2016. máj. 24. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tudjátok fölfogni, hogy van különbség a flörtölős szemezés és a sima megbámulás között?! Én is utálom, amikor valaki nyálcsorgatva bámul, és nem veszi észre azt, hogy ha nem vagyok rá vevő!
2016. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem "nyálcsorgatva" bámulta, mert elég intelligens (kissé félénk is talán), szóval biztosan más állhat a háttérben.
2016. máj. 24. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkotmányos joga "bámulni".
2016. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es, meséld el légy szíves, milyen a flörtölős szemezés. Sokszor érzem, hogy így néz valaki, aztán meg kiderül, hogy félreértés, ő csak barátkozik.
2016. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!