Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aktív szexuális életet élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív szexuális életet élő pasik/csajok! Nektek mennyire lenne természetellenes, ha egyik pillanatról a másikra szüzek lennétek és jó ideig nem is lenne kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Lassan már 24 éve nő nélkül élek és nemhogy arról nincs fogalmam, hogy milyen a heti 3-5 együttlét, de még azt sem tudom, milyen érzés egy csajt megcsókolni. Gyakorlatilag már alkalmazkodott a szervezetem ehhez az életmódhoz és már csak akkor van "étvágyam" ha megnézek egy felnőttfilmet. Abszolút elképzelésem sincs az intimitásról és arról, milyen egy lánnyal megbeszélni az élet bármely dolgával kapcsolatban. Ha meglátok egy lányt, arra gondolok, hogy nekem nála tényleg semmi keresnivalóm, így sikerül abszolút elvonnom róla a figyelmemet. Hülyén hangzik, de kicsit olyanok számomra, mint a földönkívüliek. :D

Arra lennék kíváncsi, hogy akinek ezeket a közel sem kellemes mindennapokat nem kell átélnie, annak mégis mi a véleménye az életemről és tételezzük fel, ha egyik napról a másikra ne adj Isten olyan esemény történne (egészségügyi probléma), ami ellehetetlené az aktív nemi életét, akkor azt, hogy tudná feldolgozni. Egyáltalán fel lehetne adni azt, amit az ember már megtapasztalt? Remélem nem provokatív a kérdésem, semmi célja a hangulatkeltésnek, csupán kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére, akiknek több szerencséjük lett az életben és remélem jó kategóriába írtam a kérdést. :)



2016. máj. 24. 21:28
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én 20 éves koromig nélkülöztem a szerelmet, a romantikát, a párkapcsolatot és az intimitást az életemből.

Közepes étvágyú embernek tartom magam. Tehát olyan 3 nap után már én könyörgök a szexért, ha nincs addig.

Viszont nekem van egy olyan érdekes tulajdonságom, hogy ha nincs a közelembe a párom, akkor nagyon jól viselem a magányt. Éltünk már távkapcsolatban és nagyon passzív lettem szexualitás terén. Nem kapartam a falat a szexhiánytól, jól elvoltam.

Viszont ha mondjuk együtt élünk a párommal, akkor már nagyon meg tud viselni az intimitás hiánya. Elég nehéz úgy ellenállni, hogy érzed az illatát, szemed issza a bőrének látványát, és kezeddel megérintheted a bőrét.


Ez kb olyan, mintha elhatározod, hogy nem eszel több csokitortát. Akkor nagyon jól működik ha tortának a közelében sem vagy. De ha minden nap otthon az vár az asztalon, akkor nehéz neki ellenállni.

2016. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Noblesse Oblige kolleginával ellentétben én elég nagy étvágyú vagyok, bár férfiként ez nem túl váratlan.

Ha valami okból kasztrálnának(fizikailag vagy kémiailag), egészen biztosan megölném magam.

Ha majd öreg leszek és ez előjön, lehet másképp fogok érezni, de 34 évesen nem sok értelmét látnám az életnek.

2016. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom értelmezni a kérdésed azon részét, hogy "egyik pillanatról a másikra szüzek lennétek", ez nyilván bárkinek természetellenes lenne, hiszen a valóságban ilyen nem történhet...


21 éves vagyok, 15 évesen szexeltem először, a részleteket hagyjuk, a lényeg, hogy 4 éve vagyok a jelenlegi párommal. Fontos számomra a szexualitás, és habár nincs különösen nagy étvágyam, a párkapcsolat minőségéhez nagyban hozzájárul szerintem a megfelelő szexuális élet. Ha történne velem valami, ami miatt soha többé nem élhetnék szexuális életet, azt nyilvánvalóan nagyon nehéz lenne feldolgozni. A szexről le tudnék mondani, ha nem lenne más választásom, engem a leginkább az tenne tönkre, hogy nem lehetne saját gyerekem (számomra nagyon fontos az anyaság, és nagyon várom, hogy anya lehessek a jövőben). Viszont most, 21 évesen biztos vagyok abban, hogy a szintén fiatal párom nem tartana ki mellettem, ha egy életre elvenném tőle a szexelés lehetőségét. Szóval biztosan szakítanánk, ami szintén tönkretenne, mert vele szeretném leélni az életemet.



Neked viszont tökre jót tenne egy pszichológus.

2016. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt nagyon aktív szexkapcsolat után 2 év teljes kihagyás, és nem hiányzott, mert nekem nem maga a szex hiányzik, hanem a szex azzal, akit szeretek. Így ki tudtam várni, míg lett megfelelő társam, azóta újra aktív szexuális életem van.
2016. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Visszanőne a szűzhártyám?
2016. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3: Nekem nem egy pszichológus kellene, hanem az, hogy újjászülessek, mert a jelenlegi testalkatommal abszolút nincs esélyem arra, hogy egy csaj/nő vonzalmat érezzen irántam.
2016. máj. 25. 09:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Magasvékony? :D
2016. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: Nem, inkább ultraalacsonyvékony. 169 cm és 53 kg.
2016. máj. 25. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

169 cm mióta ultraalacsony? Én 170 vagyok, és volt már 169 cm-es pasim, sőt, alacsonyabb is. Ami pedig a vékonyságot illeti: sokkal több nő bukik a vékony férfiakra, mint az átlagosakra, vagy testesekre.

Mégis inkább pszichológusra lenne szükséged, hogy reálisabban értékeld magad, és elhidd, hogy lehetsz sikeres a nők körében, csak rajtad múlik.

2016. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!