Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda férfiak! Ti mikor jöttetek rá, hogy sose lehet kapcsolatotok? Próbálkoztok-e még egyáltalán?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
úgy 2 éve 23f
2015. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19-20 évesen amikor egyetemen ugyanúgy leszartak a csajok és elkötelezték magukat másokkal akik helyesebbek. az is közrejátszott h rájöttem nem lesz olyan egyszerű kigyúrni magam mint gondoltam.
2015. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14 évesen.. Még mindig próbálkozok, de az elálló füleim miatt még mindig sikertelen vagyok. 19/F
2015. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29-30 éves koromra már rájöttem, hogy fölösleges erőlködnöm, mert úgyse lesz semmi eredménye, úgyhogy hagytam is a 3,14csába az egészet.
2015. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22 évesen. Már nem szoktam próbálkozni, túl sok rosszat kaptam a nőktől.
2015. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

18 éves korom után már sejtettem,hogy valami hasonló vár rám sajnos... :/

24/F

Néha próbálkozom még,de tök felesleges igazából.Csak a remény miatt néha.

2015. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó.. Teljesen így vagyok..
2015. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb. 3-4 évem van még idáig. A lehetőségeimhez mérten próbálkozom. 21/f
2015. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18 évesen. De engem már 6 éves koromtól gúnyoltak. Sőt megtaláltam a keresztelőmről készült felvételt, ahol csak pár napos voltam. És már akkor nevettek az arcomon az emberek. Lehet ezért nem is mutatta meg az anyám. De mindig is selytettem, hogy magányos leszek. Abból ahogy az emberek viszonyultak hozzám. Mintha a csúfság ragályos lenne. Pedig csak az arcom ilyen. Folyamatos gúnyolódások, alázások. 18 évesen tetszett egy lány. Megszólítottam. Erre a barátnői összefogtak és a pasiaikkal együtt elkaptak. A fiúk összevertek. A lányok megrugdostak. És az a lány, aki tetszett odahajolt hozzám és leköpött. Na ekkor összetört bennem valami. Megundorodtam a nőktől. És tudatosult bennem, hogy sose lesz senkim. Most 30 vagyok és teljesen magányos. A szüleim is meghaltak.
2015. szept. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kb 22-23 évesen. Most vagyok 25, amikor leesett hogy tényleg felesleges bármilyen lánynál is próbálkoznom, azóta nem kezdeményezek.
2015. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!