Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetseges igy megnovelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges igy megnovelni az onbizalmam?

Figyelt kérdés

Sajnos rettentoen keves onbizalmam van gyerekkori bantalmazasok miatt, szinte felek az emberektol. Az atlagos kulsom sem segit ebben. Emiatt nem igazan szoktam olyan ruhakat felvenni, ami az embereket arra keszteti, hogy megnezzenek maguknak, magyarul allandoan unalmas farmer-polo-sportcipo komboban vagyok, hogy keruljem a feltunest. A dekorativabb megjelenes fele torekevestol mindig visszahuz az, hogy ha valaki jo no, akkor az slampos cuccokban is az, ezert aztan minek probalkozzam atlagos nokent, ugyanannyira kevesbe leszek vonzo, mint most.


Ferfiak, szerintetek van ertelme elkezdeni szoknyakat es csinos ruhakat hordanom? Vagy azt csak szanalmas probalkozaskent ertekelnetek?


Arra gondoltam, hogy ez lehetne akar egy ongerjeszto folyamat: csinos oltozkodes -> tobb elismero tekintet -> no az onbizalom -> vonzobb lesz a kisugarzasom.


Mukodhet vagy ne torjem magam feleslegesen? (Amugy vannak szep, noies ruhaim is, nagy ritkan felkapom oket, es tetszenek magamon, de aztan felni kezdek attol, hogy leneznek emiatt es aztan tovabbra is a szekrenyemben porosodnak a szep ruhak.)


23/L


2016. máj. 25. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ha neked a hódításhoz nincs érzéked nőként, az már rég rossz dolog... 21F

Ez olyan kis apró dolog mondjuk egy karrierépítés, egészségügyi probléma mellet, hogy irigyelnék, ha nekem csak ilyenekkel kéne foglalkoznom...

2016. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat, ne haragudj, de nem ertek egyet azzal, amikor kulonbozo emberek eltero elethelyzetet hasonlitjak egymashoz es egymasra licitalnak, hogy melyikuknek rosszabb.


Ha segiteni akarsz, nyilvan kell egy kis empatia ahhoz, hogy beeld magad a masik helyzetebe. Nekem eppen ez a problemam, ebben varok segitseget.

2016. máj. 25. 01:28
 3/9 A kérdező kommentje:
*bele eld
2016. máj. 25. 01:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni, hogy ne másnak akarj megfelelni hanem magadnak. Magadnak tetszél, hogy jól érezd magad a bőrödben. Ha jobb ruhákban kezdesz el járni és ez által többen figyelnek fel rád mondjuk a kisugárzásod és az öltözéked által szerintem növelni fogja az önbizalmad. Legyen önbizalmad és így sokkal de sokkal könnyebben fognak menni a dolgok az életed során. :)
2016. máj. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz mindjart miniszokna,tusarku meg kilo smink,hogy jol nezz ki,jobban bevagodj a pasiknal.Visszafogottan is lehetsz csinos.Pl vmi egyszerubb de szep egyberuha,vagy kicsit terd fole elo szoknya egy mutatos felsovel,aztan rovid es hosszunacikbol is vannak divatosabbak amit meg feldobhatsz rgy jo felsovel es kiegeszitokkel.Mindezekhez johet meg egy jo frizura es egy visszafogott hetkoznapi smink. Egyebkent en is ilyen vagyok es ugyanolyan okokbol kifolyolag mint te.Ill magassarkut mar csak azert sem viselek nagyon mert 174cm vagyok es az ilyen orbitalis sarkuakba meg jarni se tudok max ha vmibe kapaszkodok:) Egyebkent legtobb painak termeszetesebb csajok jonnek be amugy is.Kicsit legy nyitottabb,de ne is akarj teljesen masnak latszodni mint amilyen vagy,mert azt mindenki eszreveszi es azzal elbaltaznad a dolgokat.Sok sikert!:) 28N
2016. máj. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod rengeteg kővért nőt ismerek. De ne arra gondolj, hogy +10 kg felesleg. Hanem sokkal többre. Szerintem olyan 130kg minimum.

Elfogadták magukat, szeretik magukat. És párosával rugdalják ki a pasikat az ágyukból.


Mi a megoldás. Fogadd el magad!

Ha te nadrágban érzed jól magad, akkor abban mászkálj.

NE más legyél, csak saját magad.

2016. máj. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom te ruha dolgában olyan vagy, mint én én is inkább egyszerűbb ruhákat hordok, pont ezért amiért te, de változtatni kellene a dolgon.
2016. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Ha jobban érzed magad csinos ruhákban, akkor máris nyertél. De ha feszengsz bennük, ne erőltesd.
2016. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, biztatasokat. Ma felvettem egy farmert haspoloval, ami nem fekete. Megtette a hatasat. :)) az amugy is jo kedvemet meg inkabb feldobta.


Persze, en sem gondoltam olyan vegletekre, mint a tusarku miniszoknyaval. De vannak nagyon csinos bluzok, lenge szoknyak stb.


Az onbizalmamon pedig dolgozni fogok egyebkent is, szakember segitsegevel. Sajnos ami mar egesz eletemben beleegett a tudatomba, azon nem segit annyi, hogy a tukorben allva mondogatom magamnak az ellenkezojet. :/

2016. máj. 25. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!