Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én hiába keresek egy 25 évest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hiába keresek egy 25 évest és hiába mondom, hogy egy hónapnál hosszabb kapcsolat kell nekem, mindenki a nem meghatározható jelzővel jön, mi ez?

Figyelt kérdés
Én még közel se akarok gyereket és emiatt szeretném kérdezni az normális hacsak 30 évesen akarok gyereket?

#wbkwvfklwju
2016. máj. 25. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Manapság elhúzódik a gyerekvállalás ideje, de ezt a rohanó világgal tudom összekapcsolni... :)

Amúgy nem értem a 2 kérdés összefüggését.. :)

2016. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedéskor hogyan döntöd el, hogy az a kapcsolat meddig fog tartani? Egyszerűen rengeteg buktatója van, az hogy milyen hosszú lesz magától alakul ki. Mi van, ha 3 hét után rájössz, hogy mégsem ő az igazi, mi van ha az első szex után rádöbbensz, hogy ez neked nem kell ... Akkor is majd kihúzod fogcsikorgatva 32 napig vele, hogy több legyen, mint egy hónap? Nem lehet ilyen elvárásokkal nekifutni egy ismerkedésnek, ha működni tud a dolog, akkor úgy is működni fog; amit erőltetnek, az ritkán sikerül :-P
2016. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt ödszejössz valakibel, ismerd meg kívül, belül!

Nem a kapcsolat alatt kell ismerkedni.

2016. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!