Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van ilyen nagy baj vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van ilyen nagy baj vagy mostanság tényleg közel lehetetlen barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem írtál semmit magadról és a problémádról, így nehéz bármit is mondani.
2016. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak általánosságban szeretnék tapasztalatokat hallani, hogy más hogy áll a társkereséssel, illetve neki milyen adottságai vannak.
2016. máj. 25. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Tényleg ilyen nehéz!
2016. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és azt kell mondjam, hogy nagyon nehéz a pasiknak. :D Akiket ismerek lányokat, ők is olyanok, mint én, hogy sokszor még magunk se tudjuk, hogy mit akarunk vagy mit érzünk.
2016. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jó.
2016. máj. 25. 20:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok, de több férfi ismerősöm panaszkodott már erről. Azt állapítottam meg, hogy vagy irreális igények vannak (szakmunkás bizonyítvánnyal ne egy orvost vagy bírónőt szemeljen ki az ember), vagy túlságosan gyorsan ítélnek a férfiak: sok nő viselkedik úgy a barátnői körében, mint egy p*csa, mert ezt várják el tőle és meg akarnak felelni. Aztán megismered, és lehet, hogy valójában egy aranyos, kedves lány. Ha ez utóbbi van nálad, akkor maximálisan megértem a problémádat, nekem nem igazán vannak barátnőim, mert nincs türelmem átverekedni magam a felszínen...
2016. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ittittitt ***** válasza:
dehogyis,menj ki valami szabadtérre,most jó idő van ,ott sütkéreznek ,kelletik magukat,kicsitől nagyig mindenfajta.Bp.- ről beszélek,kis falucskákon nem tudom de biztos ott is van vaegy özvegyasszony :-p
2016. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden kinézet és magabiztosság kérdése.
2016. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!