Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy azért nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért nem kellek a nőknek mert nem vagyok vonzó férfi? Már kezdem fel adni az ismerkedést. Miért lehetetlen dolog ismerkedni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen ismerkedni, szerintem próbálkozz, legyen önbizalmad és akkor sikerülni fog.
2016. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be egy Snikerst!
2016. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ki szerint nem vagy vonzó: szerinted, vagy azok a néhány ember szerint, akikkel eddig kapcsolatba kerültél?


A negatív kisugárzásod eléggé befolyásoló tényező. Legyen önbizalmad, sz..r le, ha most jelen pillanatban nincs senkid, ne akard ennyire görcsösen, találj elfoglaltságot és amint teljesen sínen van az életed, sugározni fog rólad a boldogság, máris mindenki másképpen fog rád tekinteni.

2016. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt sikerem.Hiába próbálkoztam
2016. máj. 16. 17:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt írom, de próbálkozni a kutyák szoktak.


És ahogy Yoda mester tanácsolja: "Tedd vagy ne tedd, de sohase próbáld!"

2016. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Minél többet adsz magadra, minél jobban nézel ki, annál több pozitív visszajelzést kapsz a nőktől és annál több esélyed vna egybarátnőre, tapasztalatból mondom minden a külsőn függ, jó külsővel pedig kapsz 1-2 kacsintást, bámulást máris növelődik az önbizalmad, kisportoltan erősnek is érzed magad és egy egész pozitív folyamat indul be csak a külső által, észreveszed, és elhiszed mer látod rajtuk hogy bármit elérhetsz a legtöbbnél, persze csakha tényleg faszán nézel ki, kikell hoznod magadból al egjobbat, ha ronda vagy rengeteg kompenzációra van szükséged, vannak ronda csajozógépek akik brutál kitartóak és nagyon tudják mi kell a nőnek de szerintem te nem ez vagy aki 13 éves kora óta csajozik, ugyhogy fogadd meg a tanácsot, külső, megjelenés, öntudat.
2016. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem sok esélyem van
2016. máj. 16. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos. Ha nem nézel ki jól, legfeljebb pénzzel tudod kompenzálni, egyébként esélyed sincs.
2016. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak azért olyan lányok, akik nem csak a külsőt nézik. Ahogy tapasztaltam, nem a tizenévesek körében, mert ott legtöbben csak a külsőt figyelik. "idősebb" korosztályban viszont abszolút lehet esélye egy kevésbé dögös, de normális pasinak
2016. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 A huszonéves nők is csak a külsőt nézik.
2016. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!